Gostilna pri lojzetu - dvorec zemono

blenkuš  

član od: 25.4.2004

sporočila: 50

14. feb 2005 10:41

Spoštovana Mamamia, gostilna Pec seveda spada v vrh slovenske gastronomije, sploh pa na štajerskem koncu po mojem z gostilno Šiker tvori dvojico obratov, kjer je človek deležen res visokega eno - gastro nivoja. Obe gostilni dobro poznam, saj v njih delujejo moji " sošolci " iz izobraževanj za sommelierje. Seveda nisem hotel na njih pozabiti, vendar je bil Zemono kot tema te rubrike le malce oddaljen od Štajerske. Toplo priporočam. De gustibus non est disputandum danilo blenkuš

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

14. feb 2005 11:07

Vem, vem, vse mi je jasno, le priložnost sem izrabila, da očitnega poznavalca vprašam za mnenje. Očitno znamo tudi na Štajerskem kaj dobrega narediti in me veseli, da vam je Pec všeč oziroma da ga cenite. Pozdrav, Mamamia mamamia

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

14. feb 2005 17:39

Ena izmed dobrih je tudi Ribja restavracija Picol. Če še niste poskusili vam jo priporočam. modrijan

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. feb 2005 19:06

No, če se že lotimo z naštevanjem, kot izbirčen gurman glasujem za gostilno Pri Šterku na Ajševici pri Novi Gorici ter Villo Bello pri Predvoru. V obeh imajo kuharji veliko domišljije pri ustvarjanju mamljivih jedi in znajo pogosto presenetiti. Tjas

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1691

14. feb 2005 19:30

Kako pa kaj poznate Gostilno Pri Kuklju, Velike Lašče? Meni se zdi da znajo zelo presenetit še posebej z špehovko, štruklji in kruhom, da o ribah in ostalem sploh ne govorim... LP SAŠA Sasa Aleksandra Venturini

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti