Okraševanje tort

lisicka19  

član od: 25.1.2006

sporočila: 52

1. feb 2007 17:39

Ker se mi zdi tale tema polna idej, raje ne bi odpirala nove, zato vas kar tule vprašam: Mama gre v pokoj in bo naredila fešto za ca. 30 ljudi. Seveda moram speči torto idej pa nimam. Ker so bili vsi v oddelku bolj zafrkantske narave, moja mama pa še največji kapseln, kadar je bilo treba kakšno ušpičit, ji moram kako smešno varianto naredit. Delala je v stolarni, če kaj pomaga pri idejah. A bo šlo? Težka ne?

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

1. feb 2007 18:27

hm, stol boš bolj težko izdelala. lahko pa za hec poskusite narediti majhen stolček iz lesa ali stiroporja in ga premažete da bo videti kot torta. nektarina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. feb 2007 19:50

lisicka19, lahko ji naredite dve torti: eno ta pravo, tako lepo, eno pa iz vc papirja, npr. iz toliko rolic, kolikor ima dolovne dobe. Tudi v bazi je nekje slika, mislim, da je pod torta presenečenja ali nekaj takega. http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=4636 sem jo našla matilda Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 01. feb 2007 19:52:32

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

2. feb 2007 14:35

Lahko pa na torto oglate ali okrogle oblike, premazano tako, da izgleda kot tla v delavnici, daš figurice, ki izdelujejo stola. Figurice lahko narediš iz marcipana ali sladkorne mase (marcipan je boljši, samo mali bolj rumen). Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti