Kefir

keyj  

član od: 17.9.2004

sporočila: 91

6. jan 2005 11:45

Hoila,... oooo lepo, lepo, da je Meli tako hitro in učinkovito zagrabila stvar in, da so gobice že kar na poti!!! upajmo, da bodo žive in zdrave prispele do tistih lepih krajev. hja mene bi morala julia še mal počakat, žal,.... vsekakor pa sem prau vesela zate draga julia, ker boš kmalu tudi ti ena izmed nas uživalk zdravega kefirčka! malo sem pouprašala in so mi rekli da so kristalčki vodni kefir med tem ko so te gobice ali gljivice pa mlečni. lepo vas vse pozdravljam in vam želim en lep in srečen dan! keyj

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. jan 2005 17:20

Julija, dobre novice, očitno gre tole pošiljanje: http://www.cheesemaking.com//product_info-cPath-36_43-pro Upam, da bo šlo, sicer jih pa vprašaj, kako jih pošljejo, da ne umrejo in potem rečeš našim kefirčkarkam, da ti jih tako pošljejo:) Veri

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

7. jan 2005 18:26

Le kaj počne naš "kefirček" ? Upam, da mu ni hudega Lp! Meli Don"t worry, be happy!

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

7. jan 2005 18:58

ja, to tudi mene zelo zanima. Res drzim pesti, da bo uspelo. Verjetno je zdaj tam nekje zgoraj ali pa caka v kakem hangarju (revcek), da se ga bodo usmilili in cimprej pripeljali na toplo. Meli, dobro delo si naredila. Hvala. julia

meli*  

član od: 1.11.2004

sporočila: 114

7. jan 2005 20:13

Julia, to je pa res malenkost Meli Don"t worry, be happy! Sporočilo je spremenil(a) 2303 dne 07. jan 2005 20:14:06

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

10. jan 2005 13:58

Punce (in fantje seveda tudi), dobila sem kefir!!!!! Danes ga je prinesel postar, ko sem videla, da je posta iz Slovenije, sem takoj vedela, da so moje zivalice prisle domov (mislim Meline). Sem hotela dati postarju , pa me je debelo pogledal, ces, kaj mi pa je.. Tako zelo sem vesela, da bi rada svoje veselje delila se z Vami. In hvala, res hvala vsem, ki ste mi pomagali tako ali drugace. Malo za salo, malo pa zares (bolj prvo kot drugo) vas vabim, da mi pomagate izbrati ime za te moje zivalice. Za spremembo ena malo manj resna tema. Ker sem takoj, ko sem posto sprejela, najprej telefonirala Meli (mi je poslala svojo stevilko) in nato, se vsem vam sporocila o dogodku dneva, grem sedaj uboge kefircke dati v toplo mleko. Sporocim o rezultatu. Lep soncen dan vsem julia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

10. jan 2005 15:44

Julija, čestitam! kako izgledajo, so bogi, bojo rabli dopust?:) Poštar se pa zdaj gotovo po glavi tolče, da ni izkoristil prilike in se sprašuje, le kaj je bilo v tistem paketu Kako pa gre sušenje kristalov? To bi bilo praktično, da nimaš vsak dan kefirja, če nisi tako velik uporabnik - jaz se raavno zato še nisem odločila - ne vem, če bi ravno vsak dan spili tisti kefir... Veri

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

10. jan 2005 22:18

Kaj je mlečni kefir gobica sem ugotovila, kaj pravzaprav so pa tiste reči, ki jim pravimo kefir kristalčki in jih namakamo v vodi z limono in figami pa nisem uspela dognati..In me zanima... Hkrati pa se opravičujem, če sem načela kako zguljeno temo, ker je pravzaprav težko iskati po internetu, če ne veš, kako se temu, kar iščeš, reče. pa lp juhica

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

11. jan 2005 1:21

Ce nisem prevec zahtevna, bi se pridruzila juhici. Ima kdo tudi vodne kefircke? julia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

11. jan 2005 8:42

Kako so preživeli mlečni kefirčki? rastejo? Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti