Praznovanje - primeren lokal

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

tema odprta - 6. dec 2004 9:19 | ogledi: 2.826 | odgovori: 7

V prihodnjem letu bo imel član naše družine 50 let. V ta namen iščem primeren lokal, naj bo to hotel ali dobra restavracija z možnostjo prenočevanja. Želela bi, da bi imel lokal hrano in ostalo na visokem nivoju. Za tiste, ki pa bodo preveč popili, pa moram zagotoviti posteljo. Lokal mora biti zaprtega tipa, za 60 oseb in imeti mora prostor za ples. V casu novoletnih praznikov, bi si zadevo (lokal) že rada ogledala.

Mi lahko kaj svetujete! Hvala za pomoč in lep pozdrav iz Egipta.

lejčy  

član od: 18.3.2004

sporočila: 95

6. dec 2004 15:07

Meni se zdi najbolj primerna restavracija na visokem nivoju in s prenočišči Hotel Mons, Ljubljana-Brdo. To je čisto nov hotel, ki se je odprl pred kakšnim mesecem, sama sem bila tam na neki prireditvi in se mi je zelo dopadlo. Tudi primerna restavracija pa je Arboretum ob Golf igrišču, le da tu nimajo prenočišč, jih je pa v bližnji okolici dovolj. Ali pa Hotel Krona v Domžalah. Lejčy

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

6. dec 2004 16:39

Hvala Lejčy, morda se mi bo še kdo javil z dobrim predlogom. Lp

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

6. dec 2004 21:28

Tudi Restavracija pri Poku je na zelo visokem nivoju, imajo zelo lepa prenočišča in zgornji del restavracije si lahko rezervirate le zase... Res je dobra hrana in vrhunska postrežba. Imajo baje tudi lastno vinsko klet. Se pa nahajajo na Brezovici pri Ljubljani, tik ob cesti, ki zavija v Podpeč. biba

blenkuš  

član od: 25.4.2004

sporočila: 50

6. dec 2004 22:27

Če imaš čas, se zapelji do Kranjske Gore, povprašaj za restavracijo Donna, katera je v tem trenutku ena najbolših na območju Slovenije. Prostor bi bil ravno pravšnji, pa tudi za plesat bi ga bilo dovolj. V kombinaciji z mojim penzionom večkrat sodelujeva ravno pri organizaciji večjih družb z možnostjo prespanja, saj se nahajava eden od drugega le slabih sto metrov. Za več informacij se lahko obrneš na: danilo.blenkus@telemach.net ali pa si ogledaš spletno stran: www.donna-rd.si De gustibus non est disputandum danilo blenkuš

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

7. dec 2004 9:14

Vesna je pred časom omenjala Rakov Škocjan, ki je prenovljen..............Sem bila tam še pred tem in je bilo že takrat super. Sploh pa ko bo sneg je pa prava pravljica. In kakšna sprememba po Egiptu. Lumpica

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

7. dec 2004 12:54

mnja...odpravite se v kakšen turistično informacijski center nina

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

7. dec 2004 18:06

Hvala vsem, ki ste do sedaj sodelovali in mi pomagali. Želim dobiti predvsem osebne izkušnje, ne toliko nasvete informacijskega centra. Sem iz Dolenjske. Lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti