Pogrej in pojej

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. sep 2005 10:20

Sej pravim, kitajca res ne znajo delati, ostale jedi so pa dobre. Tiste se bolj splača probat, če je že firbec al pa nuja. Se sicer strinjam z vami, da je pašta skoraj isto hitro pripravljena, ampak v službi je recimo nimam kje skuhat. In zdejle, ko sem brez kuhinje, še dobro da imam to. Samo od sendvičev ne morem živeti, vsak dan pa tudi ne morem hoditi ne v restavracije in ne h tašči - prvo ne bi zneslo finančno, drugo ne časovno... No, vseeno komaj čakam, da bo moja nova kuhinja fertik. Da bom spetl lahko kuhala. tjas

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

13. sep 2005 13:45

Meni je pa fino. Čisto prijetna sprememba za včasih. Dana

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

13. sep 2005 15:40

Pri nas so pa naši urniki tako divji zadnje čase, da mi P in P pride zelo prav. Večno ne moremo jest pašto na hitro in mineštre iz skrinje in če me ni cel dan je za moža to idealna rešitev. Lumpica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

13. sep 2005 16:00

Sama sicer še nisem poskusila Pogrej in pojej, a moja sodelavka pravi, da so jedi dobre in okusne (razen kitajskega piščanca), glede na stopnjo pričkovanja pač. Za nekoga so, za nekoga ne. Če je panika, tudi jaz uporabim kaj na hitro pripravljenega, tudi omako iz kozarca (ki jo sveda dopolnim po svoje) ali kaj zamrznjenega. V sili vrag muhe žre, pa ne bi mi kakšne pripravljene hrane...mamamia mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5189

13. sep 2005 17:10

Ze par mesecev vsaj enkrat na teden jem Pogrej in pojej in moram reci, da sem navdusena - pac glede na to, da gre za industrijsko pripravljeno hrano. V primerjavi s tem, s cemer nas hranijo v nasi menzi, je pa Pogrej in pojej prva klasa, resnicno. Kitajska kuhinja jim res ne gre od rok, so pa druge stvari vecinoma cisto v redu in glede na to, da v sluzbi pac ne moremo sami kuhati, nadvse pripravane za delavsko kosilo. Gotove eksoticne jedi pa so boljse tiste, ki jih dobis v Sparu - sicer so dodani ojacevalci okusa, ampak ne toliko, da bi motili, kot v nekaterih pripravkih Mizice-pogrni-se. Lep pozdrav, Sonja

UnderEja

sporočila: 1

3. okt 2005 14:27

Mi dva tedna že testiramo doma Pogrej in pojej in sem navdušena nad okusom in hitro pripravo (delam vodno kopel in ne uporabljam mikrovalovne). Kar se pa zdravja tiče pa ne vem. Bomo videli s časom. Za enkrat nisem imela še nobenega problema s prebavo. UnderEja

Nincica  

član od: 3.12.2004

sporočila: 17

3. okt 2005 15:15

Jaz sem včeraj jedla sarme in jih moram prav pohvalit, super so bile. Porcija ravno pravšnja za enega sicer, ampak okus je meni zelo všeč, prav tako mi je zelo všeč pasulj s klobaso, vendar spet mogoče premajhna porcija za enega fanta Nincica

Rabraminca  

član od: 12.3.2005

sporočila: 65

16. okt 2005 12:58

Jaz nekako zaupam le lososu pa se ta je nenormalno slan. Vseh drugih izdelkov pa ne mislim niti poskusiti. Rabraminca

Kajica  

član od: 11.7.2005

sporočila: 78

16. okt 2005 17:22

Jaz pa tem vnaprej pripravljenim zadevam niti malo ne zaupam. Sama tega še nisem jedla in tudi ne bom. Ne predstavljam si, kako lahko to tako dolgo zdrži, kljub vsemu kar ste zgotraj napisali. JAz imam o tem pač predsodek, da je tu notri veliko E-jev in ti držijo hrano pokonci. Čeprav sem še študentka in mi velikokrat ne uspe pojesti topleg aobroka čez dan, kljub temu ne navalim na nekja hitrega in nezdravega. Raje ne jem nič. Kot je napisala Reca, pojem kakšno sadje ali spijem čaj. Tudi tem zamrznjenim zadevam, razen zelenjave, ne posvečam pozornosti niti jaz niti moji v družini. Pomfi, razni piščančji zrezki napol pripravljeni itd. tega ne jem. Vsake ima pač svoje mnenje in prav ja tako. Raje imam vse domače kot pa nezdrav obrok in težek želodec še dva dni potem. Lp, Kaja Kajica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti