Fantov rojstni dan

jasnokrasna  

član od: 28.10.2003

sporočila: 37

tema odprta - 8. okt 2004 14:26 | ogledi: 1.802 | odgovori: 3

prosim vas, če mi napišete kak dober recept za torto, kajti bliža se roj. dan moje ljubezni in bi spekla nekaj posebnega.brskat po receptih žal nimam preveč časa, ker imam doma malom pikico tri mesece strao, ki poskrbi, da mi ni dolgčas.

Vnaprej se vam zahvaljujem!!!

jasna delpin

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

8. okt 2004 15:19

Orehova, sadna, čokoladna, navada? Vsakemu je dober svoj okus. Suzana

Sanjab1  

član od: 7.10.2004

sporočila: 98

8. okt 2004 16:47

Tole sem ti direktno prekopirala od TILI ( meni se zdi zanimivo ): Sigurno obstaja več variant. Moja je čisto enostavna. Za podlogo uporabim eno plast biskvita, ki ga fajn namočim, najboljše z alkoholom (da ne zmrzne do trdega). Na to naložim plast sladoleda, po potrebi dam malo v skrinjo, da se naslednja plast ne bo vmešala vmes. Tako naložim poljubno število plasti razlilčnih okusov in kontrastnih barv. Glede na to, da sladolede delam doma, je vmes vedno za pol ure v skrinji. Lahko pa daš tudi vmes biskvit - stvar okusa. LP Sanjab1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti