Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

25. feb 2005 9:20

vipercat, a ima oriflam kaj primernega za nas? Lisa

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

25. feb 2005 9:24

Dobro jutro lepotice in lepotci! Jooooj, tak ste se razpisali, da sem vas komaj prebrala. 1 dan me ni bilo na forumu in so kar 4 nove strani. NE VEČ PISAT TOLIKO Jaz sem imela včeraj sadni dan, ampak packa jst, sem kr fajn grešila. Cel dan je še kr šlo, zvečer smo pa imel eno fešto in sem bila lačna ko kužek, vsi so se mastili, en čas sem jih gledala, ampak to je bilo preveč mučno in sem še jaz pojedla 1 sendvič ! Sama na sebe sem jezna. Barbolinka

Kat  

član od: 16.2.2005

sporočila: 44

25. feb 2005 9:24

Sporocam veselo novico. Z fantom sva vceraj uredno dolocila porocni datum, 10. maj 2005! Se 75 dni do super lepega dogodka! Ful ful sem vznemirjena! :D Darchy- koliko je pa tebi slo dol? Tako, da se malo orientiram, ce mi gre dobro ali ne. Samo ce tio je slo ful veliko vec dol kot meni, potem se mi malo zlazi prosim. :P LP, Katarina

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

25. feb 2005 9:28

Kat na vaju ! Cestitam!!!!!!! Zdaj pa priprave ane :)) tiina :)

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

25. feb 2005 9:45

dobro jutro! joj joj sej sem prejle psa ven peljala pa jo po petih minutah sploh vec ni bilo nikjer. revca je tok mejhna da jo je kar zamedl :) no vceraj je minil prvi teden in tukaj so moji rezultati - cisto nic prijetni: kile -1 prsi -4 =tukile me je kr sokeral ze tko mam tm ene komarjeve pike pa kr samo tm zgublam. kaj mi bo pa ostalo???????????????? trebuh -2 rit -1 stegno -1 joj joj cist na narobnih koncih me poberam moj sprasuje kdaj bom zacela hujsat v jezik (revcek) sem mu rekla da take dijete k bi pobrala moj jezik se niso izumili ja danes tabina imamo sadni dan in toliko dela doma da mi itak ne bo ostalo casa da bi kaj kuhala, saj prenavljano stanovanje ta vikend vmes imam pa se nekaj strank, ker se pac ukvarjam se s prodajo oriflama, tako da sploh ne bom mogla dihat danes se jutri kaj beremo uspesen dan vam zelim pa ne se mi prehladit papa vipercat

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

25. feb 2005 9:52

joj jest ne vem zakaj men vedno dvakrat gor da odgovor. a jest kej narobe delam ak kaj? najprej da povem da mam pet minutno pavzo med delom in seveda takoj na forum pogledat kaj je novega. kat cestitam. to je res nekaj najlepsega. upam da je tvoj izbranec pravi princ in da bosta srecna sej ves kako gre v pravlicah - in zivela sta srecno do konca svojih dni... lisa pri nas se za vsakega najde kaj dobrega verjami. da ne bom delala reklame ce rabis katalog ali kasno informacijo siksik@email.si pisi pa se bova zmenile (za jujsarice kompanjonke bom ze kaksen popust zrihtala evo drugac pap papam jabucka potem pa naprej veselo omare praznit ker jih pridejo pobi odpeljat. joj celo dnevno sobo bom zastonj dala enim k kjo prodajajo naprej. hotela sem jo dat saj komu ki jo rabi da pomagam enmu, pa kar nobenga ni niker vedno se pritozujejo kok je takih ki nimajo, ko pa hoces komu kaj podarit, pa razen trgovcev ni nikjer nobenga no ni kej se mi ze vidi da sem lacna - pol ratam tecna grem naprej delat papa vipercat

francka  

član od: 12.12.2004

sporočila: 41

25. feb 2005 10:07

Punce, punce, punce.... Kaj ga pa ve biksate! Bi rekla, da vam ne gredo kg dol, ker tako komplicirate. SADJE , ZELENAVA - mi prijatelji!!!!!!! MAŠČOBE, ŠKROB - plun v podplate in bejž!! Valda lahko ješ sadje tud popoldne! Dobro je le pazit, da po navadnem obroku počakaš čim dlje (vsaj 3 ure, bolj 4 ure). Med sadjem pa čakaj uro, dve in jej drugo sadje. Jaz bi rekla, da se popoldne malo izogibajte bananam, kakiju, pa tudi več kot pest oreškov ni zaželjeno. Pa saj so že babice govorile: Jabolko zjutraj zlato, ob poldne srebro, zvečer pa kamen. Koren rit špič. Paprika, pardižnik, kumare na WC sil. Tejčica, hvala za pohvalo. francka

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

25. feb 2005 10:07

hali halo snežkice! Kat, jaz sem do sedaj izgubila smo 4 kilograme, tako da sem jaz tista, ki je brez motivacije, ti pa kar lepo napreduješ. Več kot odlično. Glede vadbe za hujšanje, še enkrat. Pejte na fitnes. Tam se najprej nekaj minut ogrejte na kaki kardio napravi, potem delajte vaje z utežmi (to je potrebno , da koža ne obvisi, pa da se mišice lepo oblikujejo, te so pa tiste, ki potem kurijo maščobo - ne paničarit, če bi najprej šle kile gor - mišice so težje od maščobe), nato pa zaključite z vsaj pol ure kolesa, orbitreka, steperja, ali najbolje - tekalna steza. V fitnes je priporocljivo iti nekajkrat tedensko. ful se pozna razlika, če greš 2x ali pa 4x. Napredek in zmogljivost sta odlična pokazatelja vašega truda. vipercat, ali morda daš na "osvežitev/reload", potem ko odpošlješ post? Sicer pa lahko tudi če se podvoji tvoj prispevek še vedno zbrišeš. Mejte se! Darchy

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

25. feb 2005 10:38

darchy vidis to pa nisem vedla se bom potrudila da bo od zdej naprej vredi :) vipercat

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

25. feb 2005 10:57

Ja, Francka, tebe je pa ful dobr brat. Sm se tko smejala, da sm skor s stola padla. Kok ste me navdušle za ta fitnes, sam kaj ko nimam tolk časa, še za orbija in trebušnjake ga komaj najdem, ne pa da bi šla še kam od doma. Sam me pa tko drži, sploh k mi trebuh noče čist zgint in kr dol visi. Kot veste sem se včeri postila, no, danes za zajtrk pa jem ananas in glej ga zlomka, dobim drisko. To je noro, enkrat ne grem par dni tja kamor gre še cesar peš, drugič sem pa vsakih par minut tam. Sej ne morš verjet!!!! Grem gledat če se je sinko zbudil. Čauči kokos

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti