Dieta s toplo vodo?

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. avg 2004 19:49

Sol je navadna morska. Ko spiješ ta liter pij navadno vodo kolikor ti srce poželi. To delaj tri dni. Tudi juho jej tri dni. Če jo poješ prvi dan skuhaj po istem postopku še eno tako porcijo. Tega se lahko naješ do sitega in seveda bodi v bližini wc školjke. Telo se bo namreč čistilo. Sadje in zelenjava štiri dni če zdržiš, sicer preideš počasi na kuhano hrano. Brez živalskih beljakovin pa pomeni to, da črtaš vse meso vključno z ribami in morskimi sadeži rer vse mlečne izdelke od masla, jogurta, sira itd.... To je potem vegetarjanska hrana. Tako pač je in kdor želi to sprejme in kdor ne, pač ne. Odločitev je na stravi vsakega posameznika. Lep večer Vesna! Vesna Milek Recko

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. avg 2004 9:21

Eno je kaj človek sliši, drugo pa je kaj sproba. Stvari ki sem jih navedla sem sprobala sama na sebi, na možu in preverjeno je na veliko ljudeh ki jih poznam. V soboto sva bila z možem tudi temeljito zdravniško pregledana. Izvidi: Tako zdrava človeka vidi zdravnik mogoče 2 na leto. lp Vesna Vesna Milek Recko

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

9. avg 2004 9:46

Reca, si že dolgo vegetarijanka? Glede na izvide se res zdravo hraniš! LP, Stanka

kokot  

član od: 26.5.2004

sporočila: 90

9. avg 2004 11:16

Spoštovani sodelujoči V temah o vodi, zdravi hrani, aditivih, E faktorjih in še kje je o korelaciji med hrano, vodo, zrakom, presnovo in telesno težo zapisanega mnogo, mnogo dobrega. Priporočam oglede teh tem nato pa odpiranje nove že kar dostikrat pogrete... Bojan Kokot

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. avg 2004 15:13

Kokot, če ti ne paše, ne rabiš brat. Res je napisano mnogo o tem a jaz sem ena tistih, ki je določene stvari sprobala na sebi. Gre za termoregulacijo Irme Bembič. Mimogrede Stanka, vegetarjanka sem četrto leto, mož enajsto in hči petnajsto. lp Vesna Vesna Milek Recko

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. avg 2004 16:21

No seveda in o tem tukaj še sigurno ni bilo govora. Vsem bi priporočala njena predavanja , njene izdelke, predvsem pa kopeli. Če se držite še tega da ne uživate živalskih beljakovin uspeh ne more izostat. Torej vidimo se v Kamniški Bistrici ( izvir ) pa čeprav ima voda le 6 stopinj. lp Vesna Vesna Milek Recko

kokot  

član od: 26.5.2004

sporočila: 90

10. avg 2004 13:46

Ne gre za to, da tema ni zanimiva, ampak se že obstoječe razvodenijo in mnogo stvari se ponavlja in preusmerja pozornost. Berem pač vse, nisem fanatik, sem pa slučajo tudi izvedenec za zdravo življenje....Presnova je edina fiziološka funkcija, ki mnogokrat krši občeveljavne zakone, zato je pri nekom uspešno to, pri drugemu pa spet nekaj drugega. Bistvo je da se dobro spoznamo v tem smislu, da razumemo procese te vrsta v celici in potem tudi odločitve niso težke oz. manj možnosti je, da preizkušamo za nas nekoristne recepte. Organizem je kompleksna zadeva....Ko organizem pravilno deluje, deluje vse, tudi trmoregulacija. Kakšna kilogramska odstopanja niso problematična, problematično je mišlenje, da lahko vse popravimo parcialno in ne kompleksno. Bojan Kokot

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

10. avg 2004 16:54

Bojan, da nisi morda Herman Toron?! Tudi on je bil izvedenec za vse ... Mimika

Mikela  

član od: 21.5.2004

sporočila: 4

12. avg 2004 0:25

Imam vprašanje za Reco glede kure s čebulo in vodo. Ali je to varno početi doma? Omenila si namreč, da ste bili na koncu vsi pregledani. Ali je treba uporabljati klistir? Se opravičujem za ta smešna vprašanja, toda s tovrstnim "čiščenjem" organizma nimam popolnoma nobenih izkušenj. Že dlje časa sicer razmišljam o postenju, vendar z njim odlašam - predvsem zaradi tega, ker je potrebno klistiranje. No, upam, da bom enkrat to izvedla, saj se mi zdi izredno koristno za zdravje. Hvala in lep dan, Mikela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti