Corona objemanje

tema je zaklenjena

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

15. sep 2020 12:36

mamamia je napisal/a:
......

Na ignore jo dam  v tej debati, pa so vsi problemi rešeni.

mamamia

  Do not feed the troll!

V.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. sep 2020 12:53

limnol:    VilmaS:

Cila

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

15. sep 2020 18:43

@mammamia : Ne nisem še nikoli bila na tej kulinariki, nisem si mislila da tako napadate drugačemisleče. Če bi vedela, se ne bi prijavila.

Žaljiva sem pač takrat, ko me nekdo napada. Akcija-reakcija.

Ampak z vami se itak človek ne more meniti, ker kolikor imaš drugačno mnenje, te takoj nekdo stigmatizira in pribije na križ.

Zate sem mislila, da si bolj kul, kot ostali, očitno ste se odločili mene napasti, pač rabite eno žrtev.

Jaz sem sebe dovolj psihološko analizirala, prebrala dovolj psiholoških knjig, itd...  Nikoli nisem rekla, da sem idealna, ampak da bi drugače misleče napadala kot večina vas.

Škoda časa in energije.

skodelicakave

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

15. sep 2020 18:50

To, da so na Brezjih verniki hodili  brez maske in varnostne razdalje pa da niso dobili korone, po drugi strani takoj napadajo mlade ko imajo žurke.

Virus je imun na vernike, na mlade pa ne. Tako, kot ti lažnjivi mediji poročajo te že glava boli, to je zrelo za psihiatrijo.

skodelicakave

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

15. sep 2020 18:51

To vam ni nič čudno.  Kot bi Orwell rekel Ministry of truth-mediji "zmeraj govorijo laži in delajo propagando". Hahahaha

skodelicakave

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

15. sep 2020 18:52

Hitler je tudi rabil medije, da je speljal svojo propagando.

skodelicakave

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

15. sep 2020 18:57

Vsem, ki me pribijajo na križ, kot da sem čarovnica želim vse naj.

 

 

"Raje sem dober človek, kot dobra državljanka."

skodelicakave

skodelicakave  

član od: 12.9.2020

sporočila: 38

15. sep 2020 19:02

Ko govorite, da ne verjamem dokazljivem? Statistike glede  korona okuženih meni prej delujejo nedokazljivo in zmanipulirano, vsaj dokler o tem poročajo mediji. Če ne vidim na lastne oči, nič ne verjamem. To, da verjamete mainstream medijem, ki niti dohtarji niti epidemiologi niso pove veliko o vas.

skodelicakave

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

15. sep 2020 20:16

A to se vsakih 5 minut nekaj spomniš? 

 

No, ... mene si že čisto prepričala, še malo, pa bom šla na okope! 

 

Že dolgo se nisem tako režala in zabavala. Hvala, da si poskrbela za to.

marjja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

15. sep 2020 21:02

skodelicakave je napisal/a:

Eni se morate še cepiti v možgane, ne samo proti koroni, pa še to vam ne bo pomagalo.

Pa čeprav se imate za najbolj pametne.

skodelicakave

To pa je tvoja do sedaj najbolj podla, nesramna in dno -dna izjava, samo to bom še zapisala, da vse to pove o tebi, kakšen človek si v bistvu ti sama, brez spoštovanja, kulture, empatije do sočloveka in še kaj drugega bi zapisala, pa ne bom. In tudi to, da verjetno ne veš, ker si nova članica.da so na Kulinariki tudi člani, ki so zelo strokovno podkovani o marsičem, tudi o tem smrtonosnem virusu. Mislim, da ti nisi nova članica, pač pa stara članica, ki je samo spremenila svoje ime.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti