Corona objemanje

tema je zaklenjena

MiriBon  

član od: 25.10.2011

sporočila: 1764

15. avg 2020 17:42

Osebno menim, da ne bo nobenemu hudega, če nosi masko, Gre za odgovornost do samega sebe in do drugih. Tveganje se res ne splača.

 

Sicer pa, kdor ne verjame v učinkovitost mask, še zlasti tistih medicinskih, si lahko ogleda naslednji test:

https://www.youtube.com/watch?v=x6cTDGqcUpA

 

Sporočilo je spremenil(a) MiriBon dne 15. avg 2020 17:44

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. avg 2020 18:05

MiriBon, super je tale! Sicer bo pri trdno prepričanih bob ob steno, ampak upanje umre zadnje.

Sonja

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

15. avg 2020 19:07

Če vzamemo pogled na masko z druge strani, marsikatera ženska zgleda dosti lepša z masko.  Še gube se skrijejo 

 

Katrin11

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

15. avg 2020 19:25

Meni je letos maska res prav prišla, ker sem imela 3 herpes hkrati na ustih. 

Suzi

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

15. avg 2020 22:44

Meni posnetek pove, da ce ni razdalje ti tudi maska ne pomaga....

Zakaj pa nic ne pove o pravilnem nosenju maske max. 2 uri in iztikanju maske in ponovni uporabi...

Aha, danes so se ljudje gnetli v cerkvah, na Hrvaskem celo direktor bolnisnice... hm....

 

testeninca

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

15. avg 2020 23:50

testeninca je napisal/a:

 

Aha, danes so se ljudje gnetli v cerkvah, na Hrvaskem celo direktor bolnisnice... hm....

 

testeninca

 

Nisem verna, ampak kljub vsemu se mi poraja vprašanje: kakšna pa je razlika med gnetenjem ljudi v nakupovalnih centrih,  na plažah,  v planinskih kočah ali v cerkvah?

 

rrr

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

16. avg 2020 1:31

Ni razlike, vendar v cerkev verjetno ni nujni opravek.

Poleg tega je populacija ljudi v povprecju tam starejsa. Torej vsi naj cuvamo ravno zaradi takih, ki potem lahko delajo kar hoceljo. 

testeninca

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

16. avg 2020 6:48

Testenica: za nekatere obisk cerkve je nujni opravek. Ne vem, kako je na Hrvaškem, v Sloveniji kar lepo skrbijo za spoštovanje pravil. Starejših je pričakovano dosti manj in glede na pravila sedežnega reda in obnašanja nasploh je možnost okužbe v cerkvah praktično nična. Take gneče, kot v nočnih lokalih in na ohcetih tam prav gotovo ni. .  Sicer pa, testenica, kaj te skrbi, saj praviš, da je korona nateg. Posnetki s kamero od strani ne pokažejo  realne oddaljenosti. Zato bi morali snemati   navpično z dronom. Velja tudi za posnetke s plaž.

 

Cila

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

16. avg 2020 10:13

Cila pri mojih starših je bilo tako, predvsem pri mami, da so ji z anestezijo ohromili zdravo nogo, zamenjavs kolka je uspela. Evo pa je bila do konca, kolikor ji je še ostalo invalid. Nekaj časa nepokretna, potem pa z berglami. Imela je izredno voljo. Pri očetu, pa je ksr kmalu po operaciji oči imel rahle možganske kapi. Tudi si mislim da posledica narkoze. Ta pa ni imel močne volje in tudi obležal. Smo ga morsli tudi hranit, ker ni presodil koliko in kaj da v usta. 

 

 

Anemiilat

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

16. avg 2020 13:04

Jaz se ne bojim... kaj je nujni opravek se pa ve...

V kolikor pa je za pisaneznika nekaj nujni opravek se pravi sam presodi da je to bolj nujno kot pa zdravje ce se necesa boji...

Visek vsega je bil komentar da zupnok ve kdo je pri masi...

Direktor zavoda pa tudi nebi smel potem riniti nekam, ce pa gre za smrtonosni virus..

Samo pravim da je cel kup nebuloz.....

 

testeninca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti