Dobrodošli na novi kulinariki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. okt 2016 10:13

ro-po je napisal/a:

Živjo!

Tudi jaz sem malo še zmedena. Ne najdem moje beležke, kje naj jo iščem?

 

ro-po

 Ni več beležke, moja kulinarika je nadomestila. Odpri zgoraj desno, kjer je prijava in tvoje ime imaš roletni menu, ali pa direktno na naslovu: https://www.kulinarika.net/mojakulinarika/

 

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

30. okt 2016 16:00

Žal, Jernej, zdaj po uspešno izpeljanem prehodu tudi meni vse skupaj niti malo ni všeč, ne glede na pohvalo o modernizaciji.

Kot si verjetno že sam opazil, sem frekvenco obiska močno zmanjšal, ker me izgled preprosto odbija, veliko stvari, ki so mi bile všeč, si poslal na smetišče zgodovine in si se odločil, da ne boš upošteval mojih pripomb - ne skrbi, ne bo jih več, niti manj niti ravno toliko; Tvoja stran, Tvoja odločitev. Tisto, kar bom rabil, se bom že potrudil poiskati, če me bo pač volja, za vse ostalo pa veliko sreče v naprej. Aja, predogled ne dela, Firefox javi Server not found - mogoče bi bilo bolje, če bi ga, tako kot ostalo, pustil na prejšni strani.

LP

Drejček

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

30. okt 2016 17:40

Drejček, pojdi na Cromo! Super dela in zelo lepa je nova Kulinarika!

Katrca11

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

30. okt 2016 18:07

 Sekar lepa je, samo se se zelo  lovim. Komaj sem nasla moje belezke. Se bomo ze navadili.

buča

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. okt 2016 18:08

drejcek je napisal/a:

Žal, Jernej, zdaj po uspešno izpeljanem prehodu tudi meni vse skupaj niti malo ni všeč, ne glede na pohvalo o modernizaciji.

Kot si verjetno že sam opazil, sem frekvenco obiska močno zmanjšal, ker me izgled preprosto odbija, veliko stvari, ki so mi bile všeč, si poslal na smetišče zgodovine in si se odločil, da ne boš upošteval mojih pripomb - ne skrbi, ne bo jih več, niti manj niti ravno toliko; Tvoja stran, Tvoja odločitev. Tisto, kar bom rabil, se bom že potrudil poiskati, če me bo pač volja, za vse ostalo pa veliko sreče v naprej. Aja, predogled ne dela, Firefox javi Server not found - mogoče bi bilo bolje, če bi ga, tako kot ostalo, pustil na prejšni strani.

LP

Drejček

V info, kolikokrat nas obiščeš pa ne vem, ker res nimamo nobenega sledenja na to, kaj obiskovalci pri nas iščejo in kolikokrat nas obiščejo. Imamo skupno statistiko preko googla.

Drejček, predogled lepo dela. Ostalo napisano pa je pa tvoja osebna odločitev v demokratični državi. Želim ti veliko sreče, kakorkoli se boš odločil.

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12660

30. okt 2016 18:32

  Šele sedaj sem opazila, da se spreminjajo barve Kulinarika.net, ko greš iz ene teme v drugo.

" Ko se zavedaš, da imaš veliko prijateljev, pa čeprav na daljavo, ti je toplo pri srcu."

teta Mica  

član od: 26.5.2014

sporočila: 10

30. okt 2016 20:11

Nova Kulinarika fuuul všečna, samo počutim se pa kot slon ali pa kot da se vozim s šleperjem po vesloju. Čisto nič se ne znajdem, ampak počas se deleč pride. Vsaj tako je rekel polž, ko se je v smreko zaletel

 

Drugače pa luškano, všečno in simpatično 

teta Mica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

30. okt 2016 20:13

Največja sprememba v sami strukturi strani je pravzaprav ena: da ni več "moje beležke" posebej, pa "nastavitev", "vpisa", "javnega profila"... vse skupaj je zdaj v moji kulinariki in prestavljeno zgoraj kjer izpiše po prijavi vaše uporabniško ime. Tam notri imate zdaj vse, kar je bilo prej raztreseno a vezano na uporabnika. Upam, da sem komu kaj pomagal s tem pojasnilom.

maži  

član od: 15.7.2009

sporočila: 5

30. okt 2016 21:40

 Pozdravljeni, se bom vzdržala komentarja glede novega izgleda, pač stvar vsakega posameznika, meni osebno je bila prejšnja izvedba boljša, žal. Bi pa imela eno pripombo. Zakaj se napišejo vsa mnenja o receptu, če si izpišeš recept, ali je morda kakšen način, da tega ni potrebno, pa sedaj ne obvladam???

maži

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

30. okt 2016 21:49

Nova kulinarika je oglata, voglata, trda, na sredini Gaussove krivulje. Stara je bila oblinasta, mehka, puhasta, na desni strani Gaussa. Nova se utaplja  v povprečju oblike, stara je bila pa nekaj posebnega, edinstvenega.

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti