V4 hroščki

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

8. nov 2016 12:00

Lahko popravljaš Smarty..nad fotografijo klikneš na znakec popravi...na koncu napisa je migatajoča črtica, z njo zbrišeš in ponovno napišeš...sem ravnokar stestirala..

Meni je sedaj lepše, bolj vidno, pregledno, ko pod glavno fotografijo ni več galerije, pač pa drseči trak slik postopka..takoj vidš in pogledaš...bravo Jernej..

Vrtejbenka

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

8. nov 2016 12:45

Vrtejbenka je napisal/a:

Lahko popravljaš Smarty..nad fotografijo klikneš na znakec popravi...na koncu napisa je migatajoča črtica, z njo zbrišeš in ponovno napišeš...sem ravnokar stestirala..

Meni je sedaj lepše, bolj vidno, pregledno, ko pod glavno fotografijo ni več galerije, pač pa drseči trak slik postopka..takoj vidš in pogledaš...bravo Jernej..

Vrtejbenka

 Vrtejbenka, hvala .

Včeraj sem pri eni sliki mislila dodati eno besedo, in mi nikakor ni šlo  . Zdaj sem sprobala zbrisati del besedila in dodati željeno, pa je šlo  .

SMARTY1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. nov 2016 15:38

Vrtejbenka je napisal/a:

Lahko popravljaš Smarty..nad fotografijo klikneš na znakec popravi...na koncu napisa je migatajoča črtica, z njo zbrišeš in ponovno napišeš...sem ravnokar stestirala..

Meni je sedaj lepše, bolj vidno, pregledno, ko pod glavno fotografijo ni več galerije, pač pa drseči trak slik postopka..takoj vidš in pogledaš...bravo Jernej..

Vrtejbenka

 Galerije so še vedno, ampak le takrat, ko je več kot 10 fotografij vse skupaj (da ne postane nepregledno, kaj je postopek in kaj gotova jed).

tatjana66  

član od: 22.11.2006

sporočila: 95

9. nov 2016 18:08

Ne vem sicer, če spada pod hrošče, ampak če pri receptih po sestavinah npr. napišem jabolko,skuta (ali pa skuta, borovnice) mi pokaže le en zadetek, pa jih je gotovo več. Morda pa po novem ne znam poskati po sestavinah? Lep pozdrav

tatjana66

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

9. nov 2016 19:07

  Žal nobeden izmed receptov ne ustreza vašim zahtevam iskanja.   Očitno je prišlo do napake.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. nov 2016 23:17

Res je bil hrošček v določenih okoliščinah, nastal je včeraj, ko smo dodelovali sistem sopomenk. Hrošček bi moral biti zdaj odpravljen, prosim, če lahko preskusite.

Jernej - administrator kulinarika.net

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

9. nov 2016 23:34

jernej je napisal/a:

Res je bil hrošček v določenih okoliščinah, nastal je včeraj, ko smo dodelovali sistem sopomenk. Hrošček bi moral biti zdaj odpravljen, prosim, če lahko preskusite.

Jernej - administrator kulinarika.net

 Meni dela

Katarinči

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

10. nov 2016 0:17

  Meni tudi, hvala Jernej.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

18. nov 2016 23:38

Tudi tukaj jih ni: https://www.kulinarika.net/recepti/21094/sladice/jabolcn , pri tem pa tudi nisem mogla spremeniti svojega zgornjega komentarja, ko sem želela dodati povezavo na še drugi recept brez grafično prikazanih vrednosti v statistiki.

Katarinči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti