Budva

ALENKA9  

član od: 1.8.2008

sporočila: 37

26. avg 2016 19:48

No, pred par dnevi sva sla  z možem v Črno goro. Od doma sva šla okrog pol šestih zjutraj. v Tivat sva prišla okrog treh popoldne (torej malo več kot 9 ur - s tem, da imava od doma do Ljubljane kake 20 minut). Privoščila sva si malo daljše postanke kot ponavadi na poti, pa še pot med Herceg Novim in Tivatom sva prevozila po

daljši poti-čez Kotor. Med HercegNovim in Kotorjem vozi namreč trajekt (cena je 4,5 eura na avto, potniki

se ne plačajo dodatno). Sva pa šla po avtocesti od Karlovca do Ploč...- cena je bila nekje okrog 25 eurov.

Glede na potovanja v preteklosti na tej relaciji, je pot bistveno hitrejša

 

Pozdrav

 

ALENKA

Leikolinko  

član od: 13.5.2014

sporočila: 87

27. avg 2016 7:06

Super, najlepša  vam hvala :)

Leikolinko

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

27. avg 2016 8:14

Pa upaj, da ne boš v kolonah in na meji stala...........................

rimljanka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

27. avg 2016 8:50

Alenka, v 9 ur s postanki (dolgimi) in še vožnjo po Boki pa majčkeno dvomim. Razen če sta po AC divjala kar je neslo. To pot sem že dostikrat prevozila, pa v tako kratkem času niti v mesecu maju ni šlo. Z vožnjo cca po predpisih, jasno.

Lisa

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. avg 2016 9:44

Lisa je napisal/a:
Alenka, v 9 ur s postanki (dolgimi) in še vožnjo po Boki pa majčkeno dvomim.

Lisa

Jaz ne dvomim majčkeno, ampak pravim, da je to nemogoče. Ljubljana - Tivat, brez postankov deset ur, s postanki pa lahko nanese tudi do dvanajst. Meni je sicer vseeno, ker vem kako in kaj, ni pa fer zavajati ljudi, ki prosijo za relevantne podatke. In ko jim postrežeš s tako ugodno novico, seveda verjamejo na prvi uč (ljudje smo pač tako narejeni - za nas najbolj ugodne novice se nam najtrdneje zasidrajo v možgane) potem je pa sto stvari narobe, ko se pot kar vleče in vlčeče in vleče, pa je še kar ni konec, čeprav bi že pred dvema urama morali biti na cilju

cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

27. avg 2016 11:30

Čeprav je pa povsem brez veze ali tako opraviš v 9 , 10, 11, ali 12 urah :) če greš na dopust se ta začne v trenutku, ko se odpelješ iz domačega dvorišča. Zdej da bi pa še na dopustu lovil hitrostne rekorde....ne , hvala ,ko pridem pridem. :)

hedonist

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

27. avg 2016 12:22

Čeprav je pa povsem brez veze ali tako opraviš v 9 , 10, 11, ali 12 urah :) če greš na dopust se ta začne v trenutku, ko se odpelješ iz domačega dvorišča. Zdej da bi pa še na dopustu lovil hitrostne rekorde....ne , hvala ,ko pridem pridem. :)

hedonist     Tako je vedno rekel, tudi moj moz, ko smo šli nekajkrat na , kar 

                                           precej daleč v Dalmacijo, pa tudi sicer. 

mopsika

ALENKA9  

član od: 1.8.2008

sporočila: 37

27. avg 2016 21:20

Tudi midva sva računala na daljšo pot, ampak tako je pač bilo... Ne divjava, po avtocesti 110 km

maksimalno, sicer pa po pameti.. Res pa je, da na nobeni meji ni bilo gužve, šlo je čisto tekoče.

Sicer pa, verjemite ali pač ne...

Alenka

ALENKA

Leikolinko  

član od: 13.5.2014

sporočila: 87

21. sep 2016 13:51

Kot sem obljubila, vam sporočam, da sva bili v 9 urah že na cilju. Vmes so bili trije postanki za wc in menjavo. Je pa res da so bile ceste in meje prazne.

 

Lp

Leikolinko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti