Silikonski pekači

bajsika  

član od: 20.5.2004

sporočila: 22

tema odprta - 20. maj 2004 12:45 | ogledi: 2.715 | odgovori: 4

Nova stalna ponudba silikonskih pelačev : *** cenzura ***

Zaenkrat samo 4 oblike, do konca leta vsaj 8 ( še za mufine, štirioglati pekači, .. )

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. maj 2004 14:03

Reklama - reklama , da hitro pristavim še jaz svoj piskrček. Sem kupila silikonski pekač za mafine in ni mi žal. Dobila sem ga pa za nekaj manj kot 3.200,00 SIT v Merkurju. Za 12 komadov, v Sparu je tisti za 6 komadov skoraj 2.000,00 SIT. Loni

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. maj 2004 16:32

Gospa se je za oglas opravičila. Izbrisal sem le spletni naslov. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

22. maj 2004 11:26

Jaz bi tudi rada kupila takšen silikonski pekač. Kakšen pa je ta, da bom kupila pravega? Kako izgleda? Branka

bajsika  

član od: 20.5.2004

sporočila: 22

24. maj 2004 9:29

Nočem kršiti poslovnega kodeksa strani kulinarike in Vam zato ne morem takole jvno dati naslova. Preko tega foruma bom v prihodnje javno odgovarjala le na vprašanja, ki se nanašajo na lastnosti teh Silikonskih pekačev, ker imam s tem kar precej izkušenj. Za začetek le to : Kljub temu, da so to pekači v katerih se lahko peče popolnoma brez masčube, proizvajalci priporočajo pri popolnoma nemastnih jedeh, ( biskvitno testo ) da pekač predhodno rahlo namastite z margarino ali maslom. Ravno tako, ko pekač kupite, je najbolje da ga najprej operete ( najboljše kar v pomivalnem stroju ) in rahlo namastite z maslom ali margarino in do suhega obrišete s servetom. P.s. Vem pa, da vsi ki sodelujete v teh forumih uporabljate računalnik in Vam ne bo težko najti Silikonskih Pekačev preko raznih iskalnikov na slovenskih tleh kot so Matkurja, google, najdi.si, .............. Sporočilo je spremenil(a) bajsika dne 24. maj 2004 11:25:52

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti