Jupiji - whoopie pies

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 806

11. apr 2023 16:40

Prijateljica bo imela 50 let. Prosila me je za pomoč pri peki peciv za pogostitev. Vem pa, da so njena želja med drugim tudi jupiji (whoopies), meni se sicer ne zdijo nič posebnega. Gledala sem že recepte, me pa zanima, če jih je katera že delala in po katerem receptu. 

malaga

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. apr 2023 20:16

malaga je napisal/a:

Prijateljica bo imela 50 let. Prosila me je za pomoč pri peki peciv za pogostitev. Vem pa, da so njena želja med drugim tudi jupiji (whoopies), meni se sicer ne zdijo nič posebnega. Gledala sem že recepte, me pa zanima, če jih je katera že delala in po katerem receptu. 

malaga

 

 

Vanja ZDA je prispevala ta recept. 

 

https://www.kulinarika.net/recepti/sladice/piskoti/whoop

mamamia

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

13. apr 2023 21:27

 

Vanja ZDA je prispevala ta recept. 

https://www.kulinarika.net/recepti/sladice/piskoti/whoop

mamamia

Mamamia, oprosti, ker popravljam, ampak ta recept za jupije Whoopies z meto in čokolado je v bazo poslala naša Smarty1 - strašno jo pogrešam na teh straneh ... Žal mi je, da se ne oglaša več na Kulinariki, kajti mnogo imenitnih receptov je prispevala v bazo KulSlo, da ne govorim o objavah na Zidu -fotografije kulinaričnih mojstrovin izpod njenih rok so bile fantastične. Upam, da se še kdaj oglasi na Kulinariki.

 

Katarinči

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 806

13. apr 2023 22:54

Hvala punci. Ja, tudi ta recept sem gledala. Ga bom malo priredila in naredila čokoladne jupije s pomarančno kremo. Smarty je precej dejavna na hrvaški Coolinariki.

malaga

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

13. apr 2023 23:00

malaga je napisal/a:

Hvala punci. Ja, tudi ta recept sem gledala. Ga bom malo priredila in naredila čokoladne jupije s pomarančno kremo. Smarty je precej dejavna na hrvaški Coolinariki.

malaga

Malaga, ja, nekoč je bila Smarty1  tam zelo aktivna, ampak tudi na Coolinariki je zadnjič objavila  avgusta 2021, torej pred več kot letom in pol.

Katarinči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti