Prošnja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

16. jan 2015 13:19

beatrice je napisal/a:

 ojoj

a ne bi raje še kaj skuhali .....



beatrice

pa ne mule, prosim!!!!

Lp

cervus

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15163

16. jan 2015 15:02

Super

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

16. jan 2015 15:23

..bemu že kaj, to pa je recept leta, ali vsaj med prvih pet (zmaga še vedno tista torta z viskijem ... ali pa saherca ...)

mamamia

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

16. jan 2015 15:32

Ej, to pa je nekaj Loni! Sicer se sama ne oglašam dosti-razen, če je kaj komu za pomagat, da obvladam. Sem na Kulinariki dnevno in preberem vse. Včasih pa res ne vem kaj bi si mislila pri kakšnih komentarjih. Sicer je pa res, da je sto ljudi-sto čudi. Mi je pa ta portal tako, prirastel k srcu.

branka

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

16. jan 2015 16:13

Človek postane odrasel šele takrat, ko sprejme tudi drugačno mnenje in da ima tudi kdo drug prav, ne samo on sam.  To trditev sem nekje prebrala, ni ravno čisto dobesedno prepisana in ne poznam avtorja, a z vsebino se strinjam. 

Katrca11

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

16. jan 2015 22:25

Forum spremljam že skoraj 10l et,čeprav sem se registrirala šele pred kratkim.In se strinjam z avtorico. Pa ne mislim,da dobra kritika ni na mestu. Je pa dejstvo, da se med nami z leti prav na tiho povečuje prisotnost nestrpnosti.  Enako dolgo spremljam drugi forum,ki naj bi bil najbolj obiskan pri nas-ampak v zadnjih dveh letih, je postal smetišče nestrpnosti in žaljivk. Dajmo ohranit vsaj Kulinariko na nivoju.

In ja,prijazna beseda pot najde.Delam s strankami dovolj let, da vem, da se to vsakič znova na koncu potrdi. Na žalost paje vedno več cinizma in razočaranih ljudi.Ki krivijo vse druge za svojo situacijo, samo sebe ne.

Rada berem vaše kulinarične zgodbe. Jutri bom spet kuhala po Kulinariki

emalisej

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. jan 2015 16:41

zzak1977 je napisal/a:

Jaz razmisljam, kadar mi Vendelina nameni kako pikro. Ob tvojem pisarjenju prav nic.



Commis débarrasseur

 

Čakaj malo, jaz sem nice

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. jan 2015 18:38

Kulinarika pač ni forum izbrancev, glede na število članov predstavlja dober prerez skozi slovenski narod. Je torej kar dobro ogledalo vsem, pa naj je to komu všeč ali ne, tu ne pomaga ne vzdihovanje ne cepetanje. Tole "oh, kako je bilo včasih vse drugače......." zveni že kar malo preveč oguljeno (in preveč znano, kar spomnite se, ko ste v mladosti tole poslušali!). Pred desetimi leti pač še ni vsakdo imel doma interneta in se sprehajal po virtualnih svetovih, zdaj ga pa ima, se pravi, da se tudi na forumih pojavi marsikaj, kar pred desetletjemi ni prišlo niti blizu tipkovnice. Pa ne zdaj zaradi tega jamrat, no.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti