Parni čistilec-deluje ?

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

3. mar 2007 23:46

No parni čistilec je doma, sedaj pa ugotavljam, da bom menda morala nabavit še vodni sesalec rrr

mihanica  

član od: 14.12.2005

sporočila: 19

4. mar 2007 12:57

no naj pa jaz dodam še moje izkušnje... jaz sem " trapa" ki vsak drugi dan pa tudi vsak dan sem ga ze ...uporablja samo vodni sesalec....)) dolgo smo se odločali in imela na probi sesalce od prijateljev in sorodnikov...z vsakiim moraš delat...vsakega moraš sestavit..in potem pospravit... in če imaš doma otroka je velikokrat polito pa hrana..itd. in si ne predstavljam da to posesaš in in nekaj dni to pustiš v vrečki v sesalcu stati... tako da sem se na koncu odločila za vodni sesalec hyla...samo vodo naliješ in izliješ in to je to..nič ni treba spirati in nevem kaj kot pri nekaterih sesalcih...priključkov je dovolj povrhu tega pa je priporočljiv za astmatike..kar pa je zame veliko vredo ker imamo tezkega astmatika doma ..)) toliko z moje strani... mihanica

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

29. maj 2007 9:33

Razmišljam o nakupu manjšega parnega čistilca v mislih imama CLATRONIC PARNI ČISTILEC. Ima mogoče, kdo iskušnje s tem čistilcem,se mi dopade ker je majhen. runo01

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

15. jun 2007 5:21

runo01 je napisal/a:
Razmišljam o nakupu manjšega parnega čistilca v mislih imama CLATRONIC PARNI ČISTILEC. Ima mogoče, kdo iskušnje s tem čistilcem,se mi dopade ker je majhen. runo01
Tudi mene zanima kakšno mnenje. Ga kdo že ima? Ali pa kaj podobnega za zmerno ceno? LP katjushka

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

15. jun 2007 11:55

Jaz ga imam v sklopu sesalca Zepter in je res hud. Z njim sem tako očistila fuge v kopalnici, da sem mislila, da imam novo kopalnico. Pečico sem tako očistila, da so vsi mislili, da sem kupila novo. Bila pa sem zadovoljna tudi s koti, ki so v kuhinji, koliko masti je bilo tam, nisem mogla verjet,kje vse se je skrivala, ki jo nikakor ne moreš videti s prostim očesom . SILVA

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

15. jun 2007 13:32

Izgleda, da so se parni čistilci od aprila 2004 pa do junija 2007 kvalitetno zelo izboljšali. Če pogledate nazaj, prevladujejo , zadnje čase pa je kar nekaj . Imam prav???

Tudi jaz bi ga rada kupila, ker mi bodo fuge v kopalnici požrle nohte in živce ter tone čistil.

titta

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

15. jun 2007 13:50

Fuge v moji kopalnici pa so še cementne in jih je parni čistilec kar odpihnil (čisto malo, ker sem takoj nehala, ko sem videla kaj se dogaja), jih pa super očisti v kuhinji - vse pohvale. rrr

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. apr 2008 12:01

ribaracarak je napisal/a:
Fuge v moji kopalnici pa so še cementne in jih je parni čistilec kar odpihnil (čisto malo, ker sem takoj nehala, ko sem videla kaj se dogaja), jih pa super očisti v kuhinji - vse pohvale. rrr
Mi zaupaš, kateri model parnega čistilca Batagel monster imaš. Če se morda spomiš še cene in jo pripišeš, bom še bolj vesela. katjushka

ema82  

član od: 17.3.2008

sporočila: 161

4. apr 2008 21:50

LIJANA je napisal/a:

Pred letom ali dvema je moža prosil znanec, če lahko pride predstavit parni čistilec, ker se je ravno uvajal v delo in nam ga niti ni poizkusil prodati.

 

Cena je bila blizu 2000 E in to sploh ni bila kakšna mala zadeva, čistil je pa z njo tako, da sem samo gledala odprtih ust in ostala brez besed. Stvari, za katere rabiš mrežico in abrazivno sredstvo je v trenutku očistil s paro. Zraven se lahko dokupi še likalnik. Samo, cena pa je občutno previsoka.

Tole je ne dolgo nazaj tud pri nas nekdo predstavljal. Birba se imenuje mašina in cena je še vedno enaka... Učinek je bil sicer res super, samo ne vem, če bi bilo to glih za redno uporabo. Sploh nisem vedla, da obstajajo tud manjše in cenejše verzije... ema82

jakička  

član od: 19.6.2007

sporočila: 24

4. apr 2008 22:16

Tudi jaz imam parni čistilec od Batagela Monster60. (pred pol leta je bil cca 100 eur). Zelo zadovoljna. Z njim čistim pečico, ploščice na terasi, odtalilm zmrzovalno skrinjo, pomivam ploščice po hodniku in sanitarijah. Očistim tudi WC školjko, tuš kabino,.... Vendar vodni kamen v WC školjki še vedno potrebuje kakšno bolj konkretno čistilo. Tudi plesen na fugah v ploščicah znotraj tuš kabine ni šla ven. Pomivala sem že tudi laminat. (Potem pa me je ena izmed članic kulinarike na enem forumu prestrašila, da se laminat ne sme čistit s paro, tako da sem zaenkrat s tem prenehala.) Vsekakor ni vsemogočen. Tako kot nobena druga mašine ni. Odvisno, kaj pričakuješ. Jaz sem vsekakor zadovoljna. Aja, ima tudi nastavek za pomivanje stekel. (pri meni še ni preizkušen). Pa lep pozdrav! jakička

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti