Jupiter agencija

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

tema odprta - 25. nov 2014 11:31 | ogledi: 27.434 | odgovori: 13

Pozdravljeni, 

Zadnjič me je ena anketirala pred trgovino in danes so me poklicali iz Jupiter agencije in sicer sva z možem zadela brezplačno namestitev na eni izmed njihovih destinacij po izbiri, ki jo morava koristiti v roku 2 let za 8 dni. Prevoz in hrano ter pristojbino pa plačati sama. 

Po internetu se je precej pisalo o tem v zadnjih letih pa me zanima, če je kdo to koristil oz. kakšne so izkušnje?

Hvala in lep dan

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. nov 2014 12:45

Trixi, pa ti si ja ženska z zdravo pametjo, no!

mamamia

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

25. nov 2014 12:46

Mocno dvomim da se bo dejansko kdo javil ki bi to koristil. Kvecjemu se javi kdo ki je bil izkoriscen....

Ljudski naivnosti se ne morem nacuditi ..... tega ne bom razumela dokler sem ziva

svenska

sarabande  

član od: 1.5.2002

sporočila: 879

25. nov 2014 14:04

Bili dvakrat z njimi na dopustu, točno po scenariju, ki ga je Trixi opisala. Prvič smo šli v Grčijo (otok Krf, mesto Ipsos), drugič pa v Tunizijo. Izkušnje so kar v redu, ni bilo nič takega, na kar namiguje Issi. Ko smo šli v grčijo smo plačali samo pot, na kot blok veliki ladji med tolpo maturantov. Namestitev v Tuniziji je bila kar poceni, smo pa za prevoz tja morali poskrbeti sami, kar pomeni sami najti najbolj ugodne letalske vozovnice.

Miroslav Vulović

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. nov 2014 14:34

Sarabande, sem presenečena, meni je zdrdral, kako sem srečna, ker sem zadela tako ugodno varianto in me povabil tisto soboto,  da se vse zmenim. Nisem šla, ker vem, da danes ni nič zastonj. Ok, če si bil zadovoljen, toliko bolje!

 

naor

ALENKA9  

član od: 1.8.2008

sporočila: 37

25. nov 2014 15:15

Organizacija Jupitra brez primere - odpoved potovanja 10 dni pred odhodom in ponujeno potovanje

v naslednjih dveh dneh (v večini primerov le ne moremo spustiti vsega iz rok in oditi, pa čeprav "na lepše").

Že plačano letovanje smo lahko koristili v naslednjem letu. Komunikacija z agencijo je skoraj nemogoča

(ko sem končno dobila nekoga, mi je povedal, da delajo samo popoldne in čez vikend, ker imajo menda

ljudje več časa), na njihovi lokaciji pa so prisotni le, če so dogovorjeni (čuden občutek, če si v turistični

agenciji sam z enim agentom...)

Ponudba letovanj je bila v večini Grčija - prevoz pa z ladjo.

No, letos smo se vseeno odločili za koriščenje letovanja (z veliko rezervo - ali bo sploh kaj iz tega).

Nadaljnjo organizacijo (Tunizija) je prevzela agencija Oasis - no, potem se je pa vse zelo lepo izteklo

in na koncu koncev sva z možem preživela v Tuniziji lep oddih.

Tako da : raje direktno preko tistih, ki dejansko izvedejo letovanje, nikakor pa ne preko Jupitra.

Tudi od znancev sem slišala za podobne izkušnje - potrditev letovanja res v zadnjem trenutku. In če si

moraš organizirati prevoz sam, je to res slabo

Alenka

 

ALENKA

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

25. nov 2014 15:22

 tudi jaz, ampak dobro za vas Sarabande. Kljub temu se ne bi niti v sanjah odlocila za kaj takega, enostavno se takim zadevam izognem v velikem loku. Drugim bi isto rekla in priporocila.

svenska

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. nov 2014 16:28

Hihi, mene so ravno tako poklicali po telefonu in mi sporočili super novico. Ker sem po naravi bolj skeptične sorte, sem vprašala, če se zafrkavajo ali pa se gredo skrito kamero oz. skriti mikrofon. In potem je tip na drugi strani žice znorel in začel vpiti v slušalko, da če nočem ponujene sreče zgrabiti z obema rokama, nič zato, ampak norca se iz njih ne bom delala, zato bodo to nagrado ponudili drugemu. In je treščil slušalko na vilce. Jokala glih nisem, si pa nočem niti predstavljati, kakšni so njihovi uslužbenci na kakem potovanju, če jih stranka z nedolžnim vprašanjem spravi ob živce .

lp

cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. nov 2014 16:40

No ja, zastonj namestitev, vse osatlo pa da si sama plačam - ko sem pregledovala njihovo ponudbo me je ve drugo prišlo ceneje kot če bi koristila ta zastonj apartma. Saj se ve, kaj je to - ostanejo jim prazne zmogljivosti, pa jih ponujajo kao brezplačno ali za minimalno ceno, vse ostalo si pa uredi sam. S tem da niti ne veš, kaj te čaka, ko prideš tja dol.

Nak, zastonj stvari so predrage zame. 

mamamia

onija  

član od: 21.11.2004

sporočila: 99

25. nov 2014 17:22

Kar se tiče teh zastonjkarskih počitnic - eni moji znanci so šli in pravijo, da so se imeli fajn. Sicer so bili nastanjeni v app "bogu iza nogu", ampak njih to ni motilo. Če povzamem, bi rekla, da so to primerne počitnice za nezahtevne. 

 

 

onija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti