Plačilo potnih stroškov

TP_Kuhar  

član od: 12.10.2011

sporočila: 108

22. jul 2014 19:18

naor je napisal/a:

A si "punčka" al "fantek"? To res nima velik zveze s potnimi stroški, a kaj hočeš, ženski firbec.

 



naor

 

Sem lahko kar oboje  nisem gledala kdo je prijavljen, jaz ali moj dragi in sem samo začela tipkat 

 

Hvala vsem za odgovore in pomoč.

 

Lp,

TP_Kuhar

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. jul 2014 19:57

Hvala za pojasnilo.

 

naor

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

23. jul 2014 6:51

TP Kuhar, če se ti služba obeta nekje bližje je vsekakor super, to pripravništvo bo res hitro minilo in potem naj ti bo to ena izkušnja več, na kaj vse mora biti človek pozoren pri sklepanju pogodbe o zaposlitvi. Seveda se pa včasih kakšnih stvari tudi ne da dogovoriti in jih moraš sprejeti takšne kot so, ker drugače ni pogodbe.

Želim ti vse dobro, da bi se ti vse izšlo, tako kot si sama želiš (enake želje pošiljam tudi vsem mladim, ki danes iščejo zaposlitev - samo redna služba in primerna plača je zagotovilo, da bo naša ljuba državica šla naprej, da se bodo rojevali novi državljani, da bodo ljudje zadovoljni, ....).

Še enkrat vse dobro in lep pozdrav.

tedyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti