Turistična kmetija

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

27. apr 2014 18:52

Draga dušebrižnica, nisi kapirala:

Pohodništvo po Logarski dolini do slapa Rinka (1120m), Potočke zijalke  (1700m)  po panoramski poti sem se šla pred 6 leti za prvomajske praznike in je bilo KOPNO. Vse ostalo je pa ITAK zasneženo, kar se vidi iz KOPNE doline itd itd...

Ampak če človek hoče težiti, pač zateži.

Preberi no moj zgornji zapis še enkrat, bolj počasi. Ali pa tudi ne.  Morda si pa izmišljujem.

 

lann, na mojem zgornjem linku se itak najde čuda turističnih kmetij, morda ti pride prav. Lepe praznike želim.

marjja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. apr 2014 19:55

ej marjja marjja,

za svojo dušo se brigam, za tvojo pa prav nič, mogoče malenkost za zdravlje tistega, ki bi po tvojih napotkih iskal Raduho in Kamniško sedlo v Logarski dolini. Očitno nas je več, ki tvojih pisarij ne kapiramo, ne v prvem ne v  ponovnih poskusih. Nihče ni popoln.

Sonja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. apr 2014 19:58

MArrja, ne mislim se prepirati, ampak TI si napisala : planine (Olševa, Okrešelj, Kamniško sedlo, Raduha...) Vsaj 3 lokacije so za 1. maj povsem neprimerne za ljudi, ki niso vešči planinarjenja in niso primerno opremljeni. Ni korektno, da očitaš dušebrižništvo (pa ga očitaš meni ali limnol ali obema). Kar se mene tiče, se zelo dobro zavedam nevarnosti v gorah in zato (in samo zato) sem se oglasila. Ja, preveč ljudi je šlo v neprimerni obleki in obutvi, nepripravljenih in se niso vrnili.

 

rimljanka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. apr 2014 5:18

Dostop do Raduhe:

http://www.hribi.net/izlet/luce_velika_raduha_/3/1

Dostop do Kamniškega sedla:

http://www.hribi.net/izlet/koca_pod_slapom_rinka__

 

Meni je itak jasno, kdaj bom šla na kakšno planino in mi je nekako logično, da tudi drugi odrasli ljudje zadeve prej prečekirajo, brez mojih nasvetov. Ne vem,  od kod informacija, da lann ni vešč planinarjenja. Morda pa je, me ne zanima, o tem bo presodil sam, saj je odrasel. Sem že veliko preplezala, tudi zgornji dve poti, nobene pa nisem nasvetovala za 1. maj, , ne vem, kako naj zapišem drugače, da bo dovolj razumljivo.

 

O korektnosti dušebrižništva...hm. Nima zveze z Rimljanko.

marjja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

28. apr 2014 7:35

Ljuba marjja,

daj, čisto na samem, ni treba, da kdor koli ve za to, poglej v SSKJ, kaj je dušebrižnik.

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

28. apr 2014 8:54

Našla je svojo rešilno bilko, bravo!

Zdaj grem pa tudi jaz na dopust, upam, da se ne bom izgubila.

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti