Znan obraz ima svoj glas

Mygrace

sporočila: 6506

14. apr 2014 10:05

Vceraj sem se zelo zabavala ob gledanju tehle nasih Obrazov. Koliko enega smisla za igranje premorejo, juhuhu! Tistega otroskega igranja mislim

 

V Piljota sem se pa itak zaljubila, ko je snel lasuljo in brke in zapel tako, kot se poje. Pred tem mi je bilo ob tistih Od koroske... slabo.

Mygrace

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

16. apr 2014 7:02

Preprost, očitno si letos našel "svojo tržno nišo" na KulSlo, da se malo izživljaš.

Kar se tiče pisanja in tvoje "duhovitosti", mi je pogosto žal, da se takole norčujemo sami iz sebe in našega ljubega jezika. Če bi bila moderator ..........

 

Kaj pa 3. oddaja? Vam je bila všeč?

Veronika

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

16. apr 2014 8:01

VEROVNIKA je napisal/a:

Preprost, očitno si letos našel "svojo tržno nišo" na KulSlo, da se malo izživljaš.

Kar se tiče pisanja in tvoje "duhovitosti", mi je pogosto žal, da se takole norčujemo sami iz sebe in našega ljubega jezika. Če bi bila moderator ..........

 

Kaj pa 3. oddaja? Vam je bila všeč?



Veronika





O JA!!! LIONEL RIČI uber alles!! Kakšen car in kako simpatično je izpadlo!!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

22. apr 2014 14:39

Ne razumem kako se lahko nekdo, ki piše tako kot "preprost" javlja pod šifro PREPROST.

 

vikica

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

22. apr 2014 14:49

vikica je napisal/a:

Ne razumem kako se lahko nekdo, ki piše tako kot "preprost" javlja pod šifro PREPROST.

vikica

Preprosto, samo razumeti ga je treba.

lp

mzm

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

12. maj 2014 9:08

Med včerajšnjo oddajo sem se pa nasmejala še pa še. Dobri so tile naši estradniki. Ena cvetka, ko reče Avdić Pilji, da naj njemu pošlje en Tinin poljub. Pa Pilja: Teb ga nej pošljem? Pa Avdić: Men ja. Potem pa Pilja poljubi svoj prst in s pihanjem pošlje poljub Avdiću, nakar se ta razjezi: A si ti men zdaj požmrknu? Ti pa men ja ne moreš žmrkat... Jaz se zabavam ob nedeljah zveče.

 

Ava

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

12. maj 2014 9:58

Tudi jaz rada gledam to oddajo.

Vsa čast vsem, všeč mi je tudi sproščeni in zabavni voditelj.

Če bi jaz morala ocenjevati, bi bilo tudi teško, ker so resnično dobri.

syu

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

12. maj 2014 12:46

Zelo dobra oddaja, vsa pohvala vsem, koliko truda je vloženega, da nas pevci tako lepo zabavajo, res vsem vse čestitke. Teško je ocenjevati,ker so vsi dobri, sama ne bi mogla narediti selekcije, tudi žirantom je teško. Se že veselim naslednje oddaje.

mopsika

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. maj 2014 16:25

TeŽko, slaDko!

 

naor

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

18. maj 2014 7:54

Nocoj bo FOGEL zopet blestel v vlogi Elvisa!

Dober je tale Gorenec, ni kaj!

Veronika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti