Teden restavracij - izkušnje

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

3. apr 2014 20:54

Midva sva bila v Evropi v Celju.Vsi,ki smo prišli na teden restavracij smo bili ločeni od ostalih gostov.Sprejem in postrežba na začetku za pet zvezdic, pa se je na sredi zamenjal natakar in je postrežba padla na nulo.Porcije so bile majhne in prav sita od tam nisva šla. Izgled hrane je bil čudovit, žal pa okus malo manj.

paulina d

danica85  

član od: 23.2.2014

sporočila: 95

9. apr 2014 10:39

Sem sele danes (pozno) opazila to temo, pa se zato oglašam :)

Mi smo bili Pri Bizjaku, na Beli pri Predvoru. Sicer so res imeli grozno gnečo, ampak hrana ni trpela na ta račun, le malenkost dlje smo počakali na hode. Kar se pa hrane in postrežbe tiče ni ene same pripombe. Vse je blo supr-fino-fajn :) Bili pa so 3 hodi+ začetni pozdrav iz kuhinje. 

Bolj podrobno, pa sem o hrani že 30.3. napisala v temi "kaj jutri za kosilo".

 

lp

danica85

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

11. apr 2014 11:29

Moji so bili v Gostilni Mahorčič,Kozina...zelo zadovoljni z 4 hodnim menijem,odlična postrežba,hrana na nivoju in jo plačali 14 €,pijačo pa po rednem ceniku.Sama sem bila žal deležna le fotografij jedi na telefon..vrhunsko.Drugo leto kakšna gostilna več.

Vrtejbenka

julijasi  

član od: 20.7.2006

sporočila: 130

29. okt 2014 12:05

Pozdravljeni!

Je bil kdo na jesenskem tednu restavracij? Kakšna priporočila, komentarji za naslednjič?

Mi smo šli v Maxima in Valvasorja - oba top kot vedno in v Tokyo piknik (ramen za prste polizat).

A.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

29. okt 2014 13:15

Bila v Gastužu, brez pripomb.

mamamia

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. okt 2014 13:21

Pri Rajhu - super.

peter

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

29. okt 2014 13:55

Francl, Zagrad pri Celju. Zelo zelo dobro :)

Lopatka

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

30. okt 2014 9:20

Midva sva bila pri Jezeršku na Zg. Brniku - hrana super, postrežba ni da ni - edino, kar naju je zmotilo, da so se pri računu zmotili in pri odkritju niso pokazali pravega presenečenja. Dan kasneje je bila tam tudi prijateljica, scena se je ponovila.

Bili tudi pri Matičku v Kranju - porcije solidne za večerjo, okus pa zelo dober.

Pri Bizjak na Beli - nimamo pripomb, vse je bilo na nivoju.

Spomladi bomo še šli, a pazili na izbor vin - priporočena so zelo draga, hišna (odprta) pa mnogo cenejša, a ravno tako dobra.

limonca26

lartep  

član od: 19.11.2008

sporočila: 165

30. okt 2014 9:21

Midva sva bila tudi pri Franclu. Odlično. Super meni, porcije normalno velike.

Dejansko je bilo 5 normalnih hodov. Pozdrav iz kuhinje ( pašteta, sadni kruh ), pesina juha, goveji steaki s prilogo, čoko-kostanjeva torta, za konec pa še keksi in čoko pralineji.

Edina kritika: ob glavni jedi so prinesli tudi solato, očitno Slovenci ne moremo brez nje:) Ampak bi lahko pokazali tudi tu malo domišljije, ne pa da dobimo navadno mešano listnato solato.

 

In po pošteni porcije tortice bi mogoče bolj pasal košček sira kot še en čokoladni praline.

 

Lani sva bila v Galeriji okusov v dvorcu Novo Celje. Hrana super okusna - kruhi božanski, kuhar tudi bp deli recepte, ampak porcije pa res minimalne. A prav tako pozdrav iz kuhinje in piškoti za konec.

lartep

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

30. okt 2014 10:09

Gostilna Toncek, Beltinci-izvrstno!

 

mejtika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti