Diagnostika s termo kamero

val10  

član od: 18.3.2010

sporočila: 22

tema odprta - 27. feb 2014 19:42 | ogledi: 20.456 | odgovori: 15

Pozdrav vsem.

Ali kdo kaj ve oziroma ima izkušnje s tem? Po telefonu so me povabili na brezplačno diagnostiko s termo kamero, na nedeljo, 9. marca. Vabilo pa je prišlo za torek, dopoldne. Zdaj sploh nisem prepričana, da sem prav slišala za 9. marec. In sem v veliki dilemi. Takim ponudbam se običano ne odzivam, tokrat pa sem nameravala iti, ker bi naj bila nedelja. V torek bi morala vzeti dopust, pa ga ne želim zapraviti za nekaj morda brezveznega. Oziroma ne izkorisitit nekaj, kar bi mi morda pokazalo kaj koristnega. Grem proti 50 . . . Kaj vem, kaj se plete pod kožo. Sicer sem kar OK.

Torej, je bil že kdo na diagnostiki s termo kamero? Se za tem skriva ponujanje njihovih uslug in produktov?

Hvala.

LP

Val

 

 

 

 

Temo je spremenil(a) val10 dne 28. feb 2014 22:02

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. feb 2014 13:48

Ja kaj pa misliš, da se drugega skriva, kot da boš brez veze nekaj plačala, potem pa ti bodo ugotovili težave, za odpravljanje katerih so ravni njihovi izdelki najboljši?

 

Ali s tem pisanjem provociraš za naše odgovore, ker so jim eno temo že zaprli, da bi se torej nadaljevalo v smislu 'tudi slaba reklama je vendarle reklam'a, ali pa si res neizmerno naivna.

In zapomni si: brezplačne zadeve so običajno najdražje.

 

Da prihranim drugim klikanje:

http://www.elixormedical.si/elixor/Predstavitev_podjetja.

Podjetje, ki ima imena članov uprave in strokovnega tima še v pripravi? Dajte no, kako pa funkcionira, če niso navedeni na internetni strani?

Pa jasno da gre prodajno akcijo.



mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 28. 2014 13:51

jgoren17  

član od: 8.1.2012

sporočila: 73

28. feb 2014 16:56

bila na predstavitvipred 14 dnevi, ne verjame, da bi se stvar dogajala na nedeljo, bo držalo to kar ti piše na vabilu. Kar se pa tiče predstavitve, najprej te bodo slikali s termo kamero, nakar sledi skoraj 2-urno predavanje o zdravi prehrani, gibanju,,, bla,bla, kar slišiš že vsak dan na vsakem koraku...,in med predavanjem te dajo na blaazino za 3 minute, greš ponovno na slikanje s kamero, nato pa je pogovor s predavateljico..in seveda nakup blazine, da o ceni ne govorim, mene bi kmal vrglo na rit. Res pa, da jo znižajo "kao" za prisotnost na tem edinstvenem predavanju in če jo kupiš te še dve leti spremljajo, kakšen je napredek.

klari

val10  

član od: 18.3.2010

sporočila: 22

28. feb 2014 22:00

Hvala obema za cenjeno mnenje.

Ja, seveda sem pogledala njihovo spletno stran in dobila le slab vtis. Upam, da ni nič hudega, če sem tu gori vprašala o kakšnem mnenju. Od jgoren17 sem dobila potrditev mojih domnev. Ne vem še, če se bom znašla tam.

LP

val10

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. feb 2014 22:07

Oh, če imaš čas, če je zastonj in če ne boš verjela slabim (pa konec koncev, tudi ne dobrim) napovedim, le pojdi. Naj imajo veselje.

rimljanka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. feb 2014 22:22

Samo denarnico za vsak slučaj vseeno doma pusti .

Loni Makaroni

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

1. mar 2014 20:07

Moj je tudi dobil vabilo za dva, pa sem jaz kategorično rekla, da jaz z njim ne bom šla, ker prekipevam od zdravja, je tri dni iskal drugega kompanjona, sem mu pa danes malo tele komentarje prebrala... kaj sem vesela, je po dolgem času dojel, da ne bom popustila

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

anicabidar  

član od: 8.12.2011

sporočila: 3

28. maj 2016 16:08

Danes se vse plača nič ni zastonj, magnetno resonančna terapija je pa super stvar. Doma imam aparat že 16 let od vitalife, niti za sekundo mi ni bilo žal, da sem šla v to investicijo 2450€. eni pač cenimo svoje zdravje. Jasno pa je, da se je potrebno 100%prepričat zakaj damo denar.

 

anicabidar

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. maj 2016 20:43

No ja, jaz tudi vem zakaj dam svoj denar in ga za tole tvojo MR niti slučajno ne bi dala.  Saj, če verjameš, pomaga. Ampak še vedno velja, "ovce su za šišanje". Upam, da se bo naša poznavalka tu gor oglasila in povedala kaj o uporabi magnetne resonance doma. A ti sploh veš kaj je sploh magnetna resnanca, pa da imaš to napravo doma? Sploh, če ga vitalife prodaja. 

Sicer ni moja stvar, da presojam in tudi ne obosjam, samo svoje mnenje povem. 

mamamia

bela120  

član od: 28.2.2013

sporočila: 103

28. maj 2016 21:47

Hehehe za magnetno resonanco so kar dolge vrste v primernih ustanovah -bolnišnicah .In take toplotne kamere pa posveti pa merjenje maščobe so zame vse skupaj en velik nateg.Sama ne bi niti pod razno šla in dala dopusta za tako stvar.

bela120

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. maj 2016 21:59

Saj to pravim, magnetna resonanca - pa doma??? 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti