Kontracepcija, pomoc

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

25. jan 2014 18:50

To je res kulinarični forum, vendar je poleg glavne tematike(kuhanja) na njem še mnogo, mnogo zanimivih tem, ki jih je prav zanimivo, zabavno ,pa tudi poučno brati.

Zato se nima smisla vznemirjati, če po dveh, treh odgovorih na določeno temo, debata zaide v razne smeri. To mi je pri vsem najdražje. Ko odprem "kulinariko", vedno pogledam kateri so zanimivi naslovi , ki obetajo nekaj takega. Super je brati mnenja; pametnih, naivnih, napadalnih, humornih in drugim raznolikih članic tega foruma.

Punce super ste, vse po vrsti, le tako naprej in lepo nam bo.

vikica

anta  

član od: 19.12.2013

sporočila: 38

27. jan 2014 0:19

tista-ana je verjetno svoj problem že rešila,pa naj bo to z pomočjo zdravnika,mame,prijateljice,ki ji zaupa.Močno si pa želim,da ga je rešila ob podpori partnerja.Mi tukaj lahko pišemo marsikaj,a samo pogovor dveh,ki sta v intimni zvezi lahko pripomore k reševanju problemov.Ker,če imaš ob sebi nekoga,ki mu lahko zaupaš in se z njim pogovoriš,je opravljene pol poti.Če pa najdeš takega,ki bi,ampak probleme rešuj pa sama,se ga pa čimprej "losaj".

anta

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

27. jan 2014 8:46

Anta, with all due respect - ampak partnerji mladih punc, ki ne vedo, kam vprašat za kontracepcijo, so ravno taki runkeljni, od katerih ne bo kaj veliko pomoči. Ampak resnično me zelo zanima, koliko 18-letnikov (pa tudi 30-letnikov in 50-letnikov in 65-letnikov, ki lovijo mlada dekleta), bi vedelo povedati, kaj se stori, če zjutraj vzameš tableto in imaš potem malo driske (pa tudi, kakšni bi bili njihovi odgovori). 

Sonja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

27. jan 2014 9:07

Najbrž kaj v stilu: beeejžmooo, dokler je še cajt, s tole nekaj ni v redu 

Ognjič

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

27. jan 2014 10:32

Najboljša, varna in brez stranskih učinkov kotracepcija; daj kozarec vode med noge, drži jih skupaj in pazi, da ne pade na tla! Sem probala,pa je voda postala topla!

kvačkarica

anta  

član od: 19.12.2013

sporočila: 38

27. jan 2014 11:46

limnol,bo kar držalo,a upajmo,da se tudi taki najdejo.

In kvačkarica,človeška domišljija in iznajdljivost ne pozna meja in kaj lahko se zgodi,da kozarec ostane tam,kjer je bil,seveda prazen

anta

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

27. jan 2014 12:42

Ha, ha, Anta, veš na kaj sem pomislila, če bi bila res vztrajna, da bi ga tako dolgo držala med nogami, da bi voda izhlapela.Verjetno, si pa ti imela kaj drugega v mislih....

kvačkarica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

27. jan 2014 14:05

Tole je rubrika Ostalo. Ob misli, kakšen strah je preživljala v dvomu, je dobro, da je sploh našla tole stran. Pušenjak bi najbrž odgovarjal dalj.

Vsak je živel v drugačnih okoljih, in je toliko vplivov, da je vsaka sodba  nesmiselna.

Poznam vse možnosti, poznam ogovorne vrstnice, pa neodgovorne tudi. O moških ne bi izgubljala besed. Ni videti tako lepo kot bi pričakovali.

Vesela sem, da ima Slovenija tako nizek delež mladih mater in sem pripravljena iti na barikade, če bi to kdaj vzeli.

Ob tej priložnosti naj omenim še na test fertilnosti, ki se kupi v lekarni in je trajno uporaben. Mogoče bo komu kdaj pomagal.

F r i n a

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

31. jan 2014 3:28

V kakem dvomu le? Fant mogoče ne bere Kulinarike in ne vemo v kakem dvomu se je pa on zbudil?

 

Zakaj bi bilo pa o moških škoda izgubljat besed? A smo res vsi prasci? Po drugi strani pa vsa dekleta nevedna? Ali pa ženske?

 

Imaš pa prav, ko pišeš, da pač odgovornost leži na obeh. Mogoče je zamolčala,da je pozabila vzet? Mogoče je pa on toliko educiran,da ne bi penetriral, če bi vedel za to dejstvo?

 

Kar bo, pač bo. Jaz nisem bog, da bi razsojal in trdil, kaj si lahko nekdo misli o kom. Pa, kao poznam primere. To v tej zgodbi sploh ni pomembno. Kot tudi ni pomembno kakšni testi vse se dobijo po lekarnah.

 

Tako,da bosta oz. bo že uredila. Če misli resno. Če ne, pa je lahko tisoč testov in to še brezplačnih, ki se izvajajo. Samo tja treba it, povedat in je. Očitno je problem it na kliniko, povedat, pa kar bo pač bo. Z odlašanjem in dragimi ter nezanesljivimi lekarniškimi testi se nič ne reši.

 

p.s.-še sreča,da imamo vse te teste zastonj, anonimne vse na STD. Samo ljudje tega ne vedo ali nočejo vedeti. Z vrečo na glavi pa res ne gre.

 

 

Lp

preprost

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

31. jan 2014 7:21

SPB bo v slovenskem jeziku.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti