Kontracepcija, pomoc

Nomen  

član od: 13.3.2012

sporočila: 135

23. jan 2014 18:25

Si pa vseeno včasih želim, da bi bila bolj naglušne sorte in česa ne bi ujela. Sicer večkrat kje drugje, ampak tudi v raznih čakalnicah bi mi prišlo prav.
Loni Makaroni [/citat]

 

Tema mi sicer ni zanimiva, a me je zgornji citat spomnil, da bi bilo fino včasih tudi kaj ne prebrati. RecimoTrixijinega posta ... Loni, vas pa v tem pogledu popolnoma razumem.

Nomen

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

23. jan 2014 20:04

Trixi, Trixi,

tvoja sveta pravica je, da nas zasipaš z informacijami iz svojega mednožja in čisto sami smo si krivi, da jih beremo. Ampak možu pa le lahko kdaj kaj tudi prihraniš, mogoče mu pa resnično ni do tega, da bi vsi vedeli za njegovo kolonoskopijo in andološke težave. Kdo ve, s čim si je to zaslužil.

Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. jan 2014 20:34

Nomen je napisal/a:

Loni je napisal/a:

Si pa vseeno včasih želim, da bi bila bolj naglušne sorte in česa ne bi ujela. Sicer večkrat kje drugje, ampak tudi v raznih čakalnicah bi mi prišlo prav.

Tema mi sicer ni zanimiva, a me je zgornji citat spomnil, da bi bilo fino včasih tudi kaj ne prebrati. RecimoTrixijinega posta ... Loni, vas pa v tem pogledu popolnoma razumem.

Vid imam pa izrazito selektiven, to res pride velikokrat prav. In gumb "ignore" tudi dela bp. Mogoče bi tisto čakalnico lahko popravila tudi v čvekalnico.

Loni Makaroni

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

23. jan 2014 22:52

Ah, kaj ste se pa zdaj prav na Trixie spravili. Vsaj pet pred njo jih je že samo v tej temi delilo z nami več zasebnega, kot si večina želi.

Dopuščam, da sem kaj izpustila, ker sem temo ravnokar, čeprav z velikim zanimanjem, mogoče tudi malo površno prebrala.

Takole se mi zdi po branju vseh prispevkov, da mogoče pa sploh ni bila slaba ta vzgoja zafrustriranih in zadrtih mater.

Ker kot lahko sklepamo po tem vzorcu, so daleč najbolj pripravljene urbi et orbi deliti svoje intimne izkušnje prav tiste, ki so jih ženske sorodnice do neznosnosti držale v nevednosti, strahu in krivdi.

Očitno metoda deluje odlično, saj so bile najbolj grafične v svojih opisih svoje zasebnosti ravno tiste, katerih brstečo seksualnost so po njihovih pričevanjih v domačem okolju najbolj zatirali in so bile naposled prisiljene poiskati (navadno prav nenavadno* - ginekološko oskrbo v odaljenih krajih)

*Ali je bil zdravnik izrazito grob ali pa izjemno nežen, toliko, da jim je ostal  bolj vtisnjen v spomin.

Torej matere in očetje (in države) - še en dokaz več za korist in dobrobit represije in kontrole!

Aja pa zate, naivni Zzak. Ma kje je pa več eksibicionizma kot v rubriki, ki jo omenjaš? A v Tivoliju ali kaj?

Premisli.

Aja, pa za vse, ki ki vas je Triksi znervirala - a ravno takrat, ko je omenila omahujočega tiča svojega partnerja, vam gre na živce? Ma prej pa ne?

 

 

 

 

 

 

nola

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

24. jan 2014 7:39

Seveda imaš prav nola, veš, da tvoje mnenje cenim in pretehtam vsako besedo. Ne tič, kaj drugega me je veliko bolj zmotilo, kot naprimer reklamiranje električne plošče trikrat na račun zavarovanja in vsakodnevnega posebnega obedovanja prav zgoraj omenjenega tiča in deljenja celoživljenjskega družinskega zdravstvenega kartona. Kar se navezuje na tvoj prav zadnji stavek.

Commis débarrasseur

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15163

24. jan 2014 9:18

Ste mi prav lepo polepšali dan z vašimi komentarji na moj prispevek. In me zelo veseli, da me tako pozorno spremljate.

Vsekakor pa se bom na vse možne načine trudila za mojega dragega partnerja, ker so ti resnično zasluži in vrača. Predvsem tudi zato, da ne pride do takšnih težav, kot mu jih pripisujete, ki jih do sedaj še nikoli sploh ni imel.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. jan 2014 17:22

Nola, eksceletno, krohotam se, zzak, nolo se bere med vrsticami in dobesedno  in je izvrstno obakrat........joj, usta me bolijo od smeha.

Vendelina jr.

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

25. jan 2014 15:51

 

Ooik, oink

 

Congrats,

 

Lp

preprost

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. jan 2014 17:04

Saj, pri noli je prav žlahtna ta niansa, da ne veš, kaj je bolje: ali dobesedno ali med vrsticami 

mamamia

začetnik  

član od: 14.3.2005

sporočila: 113

25. jan 2014 18:23

tista-ana

upam, da si izluščila karkoli koristnega zase iz odgovorov kulinaričnih starešin (po stažu)



začetnik

Sporočilo je spremenil(a) začetnik dne 25. 2014 18:24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti