Kje so smeškoti?

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

tema odprta - 14. mar 2004 21:07 | ogledi: 1.868 | odgovori: 2

Imam problemček. Rada bi tudi sama k sporočilom dodala kakega smeškota, pa se mi nikakor ne posreči. Če kliknem tule desno zgoraj na tale S, se mi smeškoti sicer pokažejo, ko pa katerega od njih kliknem, se mi v besedilu pojavi samo oglati oklepaj brez slike. No, zdajle, ko sem spet poizkusila, pa se celo pokažejo ne več, če kliknem v S. V čem je problem?

LP

ZIMA

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. mar 2004 22:05

Zdravo Smeškoti se v editorju ne prikažejo, ker se ne morejo (okno za pisanje obvestila je tekstovno, ne grafično). Zato z vnosom smeškota vneseš le kontrolno kodo, ki se potem, ko klikneš na odpošlji pretvori v pravega smeškota. Zato imaš pa gumb predogled, kjer si lahko ogledaš kako bo izgledalo sporočilo, ko se bodo kode zamenjale s smeškoti... Napis srečen v oglatih oklepajih se tako zamenja s temle smeškom Če pa se ti sploh ne napiše koda v oglatih oklepajih, imaš nekaj narobe z brskalnikom, ker to lepo deluje. Vedno pa lahko tudi ročno vpišeš znak, ki je napisan poleg smeškota (ko klikneš na semaforček). Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

15. mar 2004 11:45

Jernej, najlepša hvala. Bom kar takoj poskusila, pa bom videla, kako to deluje. Lep pozdrav v Kulinarično Slovenijo in vsem uporabnikom ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti