prenovljena storitev: recepti s slikami!

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

7. apr 2004 23:19

Bojo te slike dostopne samo naročnikom plusa? (Ne morem in ne morem se odločit, da bi naročila +) Lep večer. Silva

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. apr 2004 23:22

Vem, da bi vas pridobil kot naročnico, če bi rekel, da bodo le za Plus. Pa ne morem. Slike pošiljate vi sami in kot takšne je edino pravilno da so dostopne vsem... Ima pa plus paket veliko prednosti, oglejte si jih na www.kulinarika.net/pluspaket.asp in boste videli, da se vam izplača. Ali pa naročite test in za 2-3 dni uživajte vse prednosti, pa se boste kasneje lažje odločili. PS - Tudi plus paket bo imel še novosti v letošnjem letu! Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

8. apr 2004 17:14

jernej mene še niste prepričali s tem + . vse kar ponujate za plusek se da obiti cisto legalno ... ali pa narediti po svoje z malo iznajdlivosti .... ko se bom odločil, se bom zato da vas bom podprl za trud .... ali pa me mogoče le prepričate z novostjo , bom počakal še malo Dušan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. apr 2004 20:05

Dusano: Zelo dvomim, da lahko pošiljate animirane voščilnice. Še bolj nemogoče se mi zdi, da bi imeli zvezdice. Recepte lahko sprintate brez levega menuja, vendar to ni eleganten način in nimate lepo recepta pripravljenega na A5 listu... Iskanje po več kot enem zadetku - mislim da ste omejeni na 1 zadetek Tako da... Plus je pač Plus Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

8. apr 2004 21:43

Ne vem, zakaj je tistih nekaj tisočakov za celo leto takšen problem. Lahko narediš tako, kot je moj mož pred nekaj leti, ko je nehal kaditi: vsak dan je v posebno škatlo vrgel denar, ki bi ga sicer porabil za cigarete in kovance, ki so mu bili "odveč " v denarnici . Kaj pa če spiješ na mesec kakšen kozarče manj . Ne moreš verjeti, koliko lahko s takšnimi malenkostmi prihraniš. Tako ti plačilo plus paketa sploh ne bo problem Pa brez zamere in lep pozdrav Nada

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

9. apr 2004 15:31

Nada hvala za nasvet Dušan

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

9. apr 2004 23:21

Se pridružujem Dušanu. Silva

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

23. apr 2004 14:24

plus paket sem naročil iz poštenosti - naj imajo nekaj za tole res zgledno urejeno stran resnici na ljubo od prednosti plus paketa uporabljam le učinkovito iskanje po bazah ali forumu, zato mi je pa tudi kakšno leto trajalo, čeprav te od 5.000 res hudič ne vzame. se pa že veselim, da bodo letele naslednje novo leto kake voščilnice...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. apr 2004 15:28

No, prepričan sem, da tudi zvezdice pridejo prav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. maj 2004 11:24

... Ja, tudi zvezdice pridejo kar prav. Plus je Plus, tudi jaz sem se več kot leto, morda dve, odločala in cincala, potem sem ga dobila za darilo in sedaj ga ne zamenjam več za nič drugega. Druga plat zgodbe pa je, za pet jurjev res ne bo nikogar konec, glede na to, da sem zelo vesten obiskovalec strani, jih tudi jaz podpiram, ne? lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti