prenovljena storitev: recepti s slikami!

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

9. jun 2004 23:00

Zala, povsem dovolj je ena fotka, če ste prej sama opravila izbor , sicer pa jaz viške brez milosti pomečem v koš.. Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

9. jun 2004 23:27

V prihodnosti boste lahko slike pošiljali s pomočjo brskalnika, trenutno ta možnost še ni na voljo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

10. jun 2004 18:31

Bojan, saj ni problema. Če bo kdo hotel še druge slike, potem mi bo pač rekel in mu jih bom poslala po emailu. Poslala sem 3 slike - prosim, če lahko objaviš tisto, ki ima levo zgoraj zraven postavljen še kozarček medu in tisto palčko za navijat med:) - če še lahko izbiram :)) LP Zala

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

14. jun 2004 8:08

Kaj pa če nimaš digitalnega fotoaparata . Lahko sliko vseeno skeniraš in jo pošlješ? Lp, Andreja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

14. jun 2004 9:36

Lahko če je vaša. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

KatkaD  

član od: 15.8.2003

sporočila: 136

15. jun 2004 8:47

Jernej, tolikokrat sem že razmišljala in tudi vem, da je veliko dobrih slaščičark med članicami. Kako bi bilo, če bi se odprla posebna tema samo s slikami izdelkov - npr. tort. Marsikdo bi dobil dobro idejo, kako okrasiti svoj izdelek, obstajala pa naj bi tudi možnost, da se na željo interesenta objavi nakdandno tudi komplet recept za izdelavo. Dejansko je druga resnica tudi ta, da morda za katero torto niti ne obstaja poseben recept - saj veš, eni imajo radi sadne, pa smetanaste, pa čokoladne itd. Torto resnično lahko polniš s poljubnimi nadevi, važen pa je seveda izgled - in tako bi verjetno dobile cel košek idej, kako jo okrasiti. Samo spomni se čebelice, pa deteljice itn. Kaj praviš na to? Lep pozdrav. KatkaD

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

15. jun 2004 11:06

Ideja se mi zdi v redu, ampak najprej moram dokončati pošiljanje slik (trnutno jih je treba pošiljati Bojanu po emailu) in krofe. Kot zamisel je pa v redu. Samo, torte bi šle na ta način, ker so več ali manj "splošne". Kaj pa druge stvari? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

KatkaD  

član od: 15.8.2003

sporočila: 136

15. jun 2004 11:51

Hm... Torte so mi padle zato na misel, ker se po vseh forumih ženske sprašujejo po idejah, kako narediti eno obliko, pa spet drugo itn. Tukaj pa bi bilo na enem kupu zbranih cel kup stvaritev, pa še pridevnik "domače" bi imelo, . In tukaj bi bila Kulinarika v prednosti, "cukerpekarce" bi kar bežale z drugih forumov - na tega. Konec koncev bi bilo od tega dvojna korist - mi ideje, ti kakšen Plus paketek več... Se pa strinjam, da je peka tort v grobem biskvit+poljubni nadev. Ampak, poudarjam, tule bi se dalo videti, kako jih oblikovati. P.S. A dobim krofek, a? No, ja, če ne prej, pa morda za pusta.... Lp, KatkaD

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

15. jun 2004 14:04

Problem je lahko v tem, ker lahko takšne slike zbiramo za torte, za kaj drugega pa ne, druge jedi so preveč specifične se mi zdi. Ampak ideja mi je všeč. Plus paketov zaradi tega ne bo nič več, ker bi bile slike na voljo vsem. Krofek bo pa še malo počakal Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. jul 2004 11:43

A lahko slikce pošljem tudi za recepte, katere sem uporabila, nisem pa njihov avtor? Loni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti