Plačevanje naročnine na kulslo(prej-ocen.receptov)

neznan uporabnik

22. mar 2001 16:54

Res se trudim, pa je kar težko obiskovalce navaditi, da naj pišejo na forum. Povratnih informacij je mnogo manj, kot je obiskovalcev dnevno, mnogo mnogo manj. Jernej

neznan uporabnik

23. mar 2001 8:51

Glede na to, kaj je napisal gospod Jernej, sem bolj za varianto, da se vpise prej pregleda in se potem objavijo, sicer bo verjetno le velika zmeda. Lahko pa se poskusi tudi brez omejevanja in pregledovanja in če ne bo šlo, se to še vedno lahko spremeni.

neznan uporabnik

24. mar 2001 1:40

Samo kako bomo pa tistemu, ki recept pošlje "podelili" oznako, ali je mojster ali laik? Jernej

neznan uporabnik

26. mar 2001 13:35

Predlagam, da se to idejo realizira v dveh delih: 1. pripombe, namigi in dopolnitve receptov: recepti so pogosto napisani nenatančno in površno (oziroma predpostavljajo, da kuhar že obvlada recept in kaj je avtor mislil z napisanim), med sestavinami manjkajo pomembne sestavine, še pogosteje pa manjkajo količine, velikost pekača ali posode in temperatura ter čas pečenja ali kuhanja ... Za te pomanjkljivosti predlagam, da so moderirane in v kratki in jedrnati obliki dodane receptom. 2. ocena recepta: ki je zgolj zbirka števil (ocen) in je lahko anonimna. LP Polona

neznan uporabnik

27. mar 2001 8:20

Tudi meni se zdi ocenjevanje in receptov super ideja. Predlagam vam, da si na kaksni drugi kulinaricni strani (epicurious.com,...) ogledate, kako to deluje v praksi.

neznan uporabnik

27. mar 2001 10:06

Obstaja tudi možnost, da bi posebne storitve, kot so zgoraj omenjene (pa še kaj drugega, kot je shranjevanje izbranih receptov itd.) bile na voljo obiskovalcem v "premium" paketu. Torej takšnem, ki se plača. Vas že slišim... Na Internetu je vse zastonj. Slovenija je majhna, od nečesa je treba živeti. Bi bil sploh kdo pripravljen za kakršnekoli usluge naše strani karkoli plačati (ne bi šlo za ne vem koliko, ampak za letno naročnino recimo). S tem bi seveda pripomogli k dodatnim in boljšim storitvam, ki bi bile možne, če bila sredstva. Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

27. mar 2001 11:52

Jaz bi placal narocnino. Kaj pa ostali:) Pozdrav vsem, Henri

neznan uporabnik

27. mar 2001 12:28

Zivijo ! Moram priznati, da ste me rahlo presenetili s tole narocnino vendar, ce sem cisto postena SE STRINJAM ! Namrec, clovek zmece denar stran za vse mogoce in nemogoce kuharske knjige, revije z nemogocimi recepti in se kaj bi se naslo. Mislim, ce bi bila narocnina spodobna, da jih bo nekaj sicer odpadlo, ostali pa bomo tisti, ki smo resnicno zainteresirani. Lep pozdrav, Barbara

neznan uporabnik

27. mar 2001 15:38

Naročnina bi bila za posebne storitve, na KulSlo bi lahko prišli tudi, če ne bi plačali... Gre za žalostno življenjsko dejstvo, da je iz nič nič. Dejstvo je, da od reklam Internetna stran v Sloveniji ne more živeti, mi pa se želimo razvijati, obiskovalcev je vedno več, zadeva postaja vedno bolj kompleksna. S tem, da bi nekaj plačali, bi zagotovili tej strani prihodnost in tudi nekaj imeli od tega. Sicer je pa samo ideja, ker s KulSlo tako kot je, ne more več iti. Približno tako, kot je pokojninski sistem bil v Sloveniji... Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

28. mar 2001 0:55

Zelo tezko je govoriti o narocnini in placevanju... namrec, kulinaricne strani ne bi bile taksne kot so ce ne bi bilo vseh nas ki prispevamo recepte, jih pretipkavamo na ure (iz obicajno na roko napisanih verzij) in jih prispevamo v vase baze podatkov. Torej, je ze res da si morate z necim placevati svoje delo, se pa ne strinjam s tem da boste konec koncev s stvaritvami in prispevki clanov zasluzili - saj potem bi tudi mi morali biti placani, ko so nase stvari objavljene... Sem torej proti narocnini, saj slej ko prej se le-ta poveca in razsiri cez cele strani. Osebno imam dostop do velike kolicine receptov na straneh po celem svetu in mi ni tezko prebrati stvari v anglescini ali prevesti iz drugacnih merskih enot, tako da se bom od vasih strani v takem primeru poslovila...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti