Gostilna

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

2. sep 2013 12:54

Hja, ločila uporabljata tako dr. Jekyll kot Mr. Hyde silno podobno, tako da jaz v tole krajo identitete ne povsem verjamem. Verjamem pa, da se bo uporabnik pokesal in da ga je tale šola nekaj stala, tako da upamo na vse najboljše za naprej. lp, proxima

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

2. sep 2013 13:10

proxima je napisal/a:
Hja, ločila uporabljata tako dr. Jekyll kot Mr. Hyde silno podobno, tako da jaz v tole krajo identitete ne povsem verjamem.

Verjamem pa, da se bo uporabnik pokesal in da ga je tale šola nekaj stala, tako da upamo na vse najboljše za naprej.

lp, proxima


 

rrr

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

2. sep 2013 13:19

Če bi meni kdo takole vskočil v moj profil, prvo, kar bi naredila, ko bi to odkrila, bi bilo:

-  zamenjala geslo,

- pobrisala vse tisto, česar nisem napisala sama. Pravzaprav ne čisto pobrisala, namesto žaljive vsebine bi napisala kratko obrazložitev, ker drugače odgovori izpadejo čudno.

Doma se ne odjavljam, ker sem sigurna, da razen za gledanje receptov mojega "okna na kulinariko" ne uporablja nihče. V službi bi se pa nujno, ker kaj veš, kdo pride med malico naokoli in se malo poigra.

 

 



Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 02. 2013 13:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti