Gostilna

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. sep 2013 11:50

Ognjič, tale zgodba uči nekaj povsem drugega: še če hočeš nekoga užaliti, se je treba malo potruditi - vsaj toliko, da te kdo sploh še lahko jemlje resno. Ker ob temle se vesoljno bralstvo kvečjemu valja od smeha. Ubogo revše, ki v tako silovitih izbruhih kaže svojo nemoč nad lastno neumnostjo, si bo tako ali tako nakopalo še dovolj težav v življenju. Naj torej plava na svojem oblaku, dokler lahko.

Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. sep 2013 12:03

Meni tu nekaj smrdi, in to zelo. Z dkrajncem24 sem komunicirala tudi preko zasebne pošte in celo srečala sva se enkrat, bil je s svojim dekletom. In je komunikacija tekla povsem drugače, drugačen slog pisanja, drug način izražanja, to, kar je tu gor, je neprepoznavno. Sem ga opozorila na to in sploh ne ve, za kaj gre. Možno je, da je nekdo to pisal pod njegovim imenom, druge razlage ni. Morda je, tako kot sem jaz, prijavljen z več računalnikov (jaz sem recimo na treh), pa je nekdo operiral z njegovim nickom? Drugega pojasnila nimam. Morda bo pa sam opazil in se oglasil pa pojasnil. 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. sep 2013 12:09

To je seveda povsem mogoče, saj svet je poln čudakov, tudi med "prijatelji". Mislim, da se da ugotoviti, s katerega IP naslova prihajajo sporočila, ampak o tem se lahko samo pravi dkrajnc pomeni z administratorjem.

Sonja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

1. sep 2013 13:34

Kaj pa Dr. Jekyll and Mr. Hyde sindrom in je Kulinarika tisti čudodelni napitek, ki....

lp

mzm

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

1. sep 2013 15:01

Wou, postaja napeto, teorija zarote na kulinariki,cool :) Ali kraja identitete morda ? In to vse zaradi ene oštarije ? Tokrat se jaz valjam od smeha .

hedonist

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. sep 2013 15:17

hedonist, če me spomin ne vara, se je na Kulslo že zgodilo, da je nekdo v imenu nekoga tu gor nekaj pisal, mislim da se je potem izkazalo, kdo in zakaj. 

Povsem možno bi bilo, da z mojega računalnika v službi, na katerem več krat dela tudi kdo drug, ker mu ga pač odstopim, ko je to potrebno, ta kaj pod mojim nickom tu gor piše. Ker se ne odjavljam, ko grem s Kulslo. Prijavljena sem na še enem v družini, ki ga uporablja več oseb, in čitso možno bi bilo, da bi kdo v mojem imeu kaj pisal.

 

Česa vse so ljudje zmožni kaže dejstvo, da se je pri nas v službi zgodilo, da je nekdo kolegoma zamenjal računalnika (škatli torej) in je bil precejšenj problem, ko je bilo treba začeti delati, mašine pa so kljub vpisanim pravilnim geslom delale po svoje ...

Sicer se pa dva vse ugotoviti in verejtno bomo dočakali razplet. 

mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

1. sep 2013 15:25

Jaz se samo spomnim, da je enkrat imela ena mami tako pripravljeno, da je sinko (ali pa morda hči, se ne spomnim več) kar nekaj tega imel/a priliko napisat z zelo grdimi besedami in potem se je tista mami opravičila in povedala, kaj se je zgodilo.

Ognjič

neznan uporabnik

2. sep 2013 9:17

Dober dan 

Jaz se vsem opravičujem, ampak nimam ideje kdo bi mi lahko to naredil.Jaz nisem bil, ker zadnje tri mesece sem na računalniku mogoče po 20 minut na dan, ni časa zaradi težav v službi ( kriza) :( 

Kot je povedala Zorica ( mamamia), nikoli nisem bil nesramen in nikoli ne bom. Ona me pozna in ve kakšen sem. Vedno sem bil vsem hvaležen, da ste mi pomagali pri kuhanju, kjer sem do dokaj amater, ampak sem kar veliko se naučil z vašimi izkušnjami. 

Opazil sem šele kaj se dogaja, ko mi je mamamia poslala zasebno sporočilo, le zakaj mi ga niste še ostali? 

Iz srca se opravičujem vsem v imenu nekoga, ki me je zafrknil. Upam, da se ni zgodilo še kje drugje na tem forumu. Bi napisal iz prejšnega naslova ampak imam blokiranega. 

 

@limnol, sploh tebi izjemno opravičilo, nikoli nebi kaj takšnega žalega napisal o tebi :( 

 

Lep začetek tedna vsem, pri meni ga ne bo, kar sem videl :( 

 

dkrajnc26

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. sep 2013 10:40

Še vedno bolje, da nekod s tvojim nickom piše kozlarije, kot pa da bi nekdo s tvojo kartico plačeval po spletu. Ti bo to lepa šola za skrbnost v prihodnje in šolnina niti ni bila tako blazno visoka. Potegni iz tega konsekvence, pa bo šlo. Lep dan.

Vendelina jr.

dkrajnc24  

član od: 28.3.2012

sporočila: 248

2. sep 2013 11:54

Sem prijavljen nazaj z starim imenom, hvala! 

@vendelina jr. imaš prav, ampak po drugi strani vseeno, me je tale šola ogromno stala, saj sem bil v zelo slabi luči :(  Hvala bogu, se v neki smeri nazaj popravlja ampak določeni, verjamem da ne bote še lep čas pozabili 

 

Lep dan tudi tebi :) 

dkrajnc24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti