Krst pri savici

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. jul 2013 11:19

Mama Bršljanka, tisti, ki se tako loteva popravca, kot lililika, se bo našel tudi v tvojem zadnjem odstavku. Tisti, ki probleme rešujejo tako, kot je treba, pa ne.

 

In ja, v službi imam probleme rešene, ker jih rešujem sproti, in ja, se ukvarjam z otrokma, ker si vzamem čas, in ja, s partnerjem se ukvarjam, kolikor mi pač je, včasih pa tudi ne, če nisem ravno razpoložena. A to nima zveze z osnovnim ravnanjem, kov  znanju zaškripa.

Nekaj te je hudo razjezilo danes.

In ne mečem kamnov, ker sama nisem brez greha. A svoje šolske obveznosti sem vedno izpolnjevala, in zato upam liliki vreči kamen. Ker jo bo morda izučilo, za njeno dobor v nadaljnjem življenju. To smo ji hotele nakazati.

 

 

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. jul 2013 15:23

Mamka Bršljanka,

ta tvoj zapis je prvi na kulinariki, ob katerem me je resnično spreletela groza. Nimam besed.Ne morem verjeti, da nekdo resničo lahko tako razmišlja.

Torej - dragi ljudje: kdor hoče krasti, naj krade, sploh, če je mlad, mogoče mu bo pa uspelo, če bo imel srečo. Če mu ne uspe zdaj, mu bo pa drugič. Prej ali slej bo že. Pogum!

No, sicer pa čestitam. Če pogledamo okoli sebe - tvoji očitno zmagujejo.

Sonja

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

1. jul 2013 15:35

Meni ni zvenelo pisanje Mame Bršljanke tako kruto,kot pišeš,limnol.Sicer je pa že jasno,če se človek ne izraža tebi "pisano na kožo",vreš,kot kisla juha

nickMax

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. jul 2013 15:40

Ne pa ni jasno, vsaj tebi očitno ne - vrem odvisno od vsebine, od embalaže skrajno redko. Moraš malo bolj natančno brati.

Sonja

nickMax  

član od: 1.2.2012

sporočila: 71

1. jul 2013 15:50

Glej limnol,čisto lepo in mirno;ne žali vse povprek,ki so drugače misleči od tebe in ki se ne izražajo tako,da bi bilo jasno tudi tebi.Saj se kulinarika ne vrti okrog tvojih komentarjev,ali pač?

nickMax

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

1. jul 2013 16:04

Avtorica je, glede na to, da se ni več oglasila, z odgovori očitno zadovoljna, tema je zašla, zato jo zaklepam.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti