Res res najboljša knjiga

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

21. jun 2013 20:58

Miška najlepša hvala. Vedela sem, da Atlas (je bil lump, za nekaj časa je prelisičil sicer tudi zvitega Heraklesa) nosi oz. podpira zemeljski svod, nisem pa vedela, da bi to bil tudi moški kamnit kip steber.

(Tole sicer sodi na drug forum. Tako da se avtorici opravičujem). 

 

Želim lep poletni večer

mamka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. jun 2013 21:00

Moja prva knjiga - Juri Muri v Afriki. Pa prav o Tonetu Pavčku je zdaj oddaja na tv, v okviru oddaje o Lojzetu Slaku.

Prva, ki se je spomnim, da so mi jo brali - Čebelica, Oton Županči. Neizbrisljivi spomini na otroštvo. Pa Pika nogavička seveda ---

Potem pa skozi vsa moja leta neizmerno število knjig, težko izbrati najljubšo, kaj šele najboljšo.

Takole, na prvo žogo, se spomnim knjige Sanje v megli (Juri Ritheu) - če bi jo "iza boldirana" prebrala, ne bi nikdar tako na tem našem forumu debatirala in stresala osornost, kaj šele, če bi prebrala Sneg od Orhana Pamuka, knjigo o neverjetnem razumevanju različnih svetov in religij ...

Pa Axel Munthe, San Michele ...

Kaj šele Trije možje v čolnu, da o psu nitine govorim, pa Knjiga mrtvih Marka Zorka, Sarajevski MArlboro in Jebo sad hiljadu dinara, da še malo črnohumornih naštejem ...

 

Vmes pa ... eh, na naših policah so knjige kar v dveh vrstah, vsako bi mi bilo žal kam spravit.

 

mamamia

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

21. jun 2013 21:42

Iza1976 je napisal/a:

Res ne želim, da pišeš več na moje komentarje. In btw kako to, da si zadnji del izpustila???

Lepo prosim ne odzivaj se več na moje komentarje in ne piši več na tiste teme, ki jih napišem jaz.
Iza1976

Iza1976, kdo pa ti daje pravico postavljati zahteve o tem, kdo lahko in kdo ne sme, kaj lahko, komu in koliko, piše?

Prvi dan si članica, niti Pogojev uporabe nisi prebrala, ne držiš se naših pravil in hočeš postavljati svoja. Žal, tu ne bo šlo po poti, ki si jo začrtala.

Prosim, piši z normalno pisavo, drži se pravil, ki veljajo na forumu, to je najmanj, kar lahko pričakujem od tebe. Ne le jaz, vsi uporabniki.

Vzemi tale zapis kot prijazno opozorilo. Upam, da kaj ostrejšega ne bo potrebno ukreniti.

Iza1976  

član od: 21.6.2013

sporočila: 38

22. jun 2013 7:23

Iza1976

Iza1976  

član od: 21.6.2013

sporočila: 38

22. jun 2013 7:24

Ostrejše??? Ne vem zakaj ne bi smela pisat z odebeljeno pisavo????

Iza1976

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

22. jun 2013 11:14

Zato, ker to pomeni da vpiješ oz. kričiš. Vsi pišemo v normalni debelini in velikosti pa se prav tako dobro razumemo-beremo. Tukaj smo zato, da kaj povprašamo, delimo nasvete in se nasploh kar se da kulturno obnašamo. Ker če bi bili vsi taki, kot ti bi bil tale forum ena sama "štala".

LP, Saša

 

Mir in dobro!

Iza1976  

član od: 21.6.2013

sporočila: 38

22. jun 2013 12:31

Če me spomin ne vara sem včeraj odprala samo novo temo in takoj so bili negativni komentarji. Nič slabega nisem hotela in ne vem kdo je začel delat "štalo"..............

Iza1976

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. jun 2013 15:44

Iza1976 je napisal/a:

Ostrejše??? Ne vem zakaj ne bi smela pisat z odebeljeno pisavo????



Iza1976

 

Ker je to enako, kot če bi kričala, ko se z nekom pogovarjaš. Če pa to sicer v realnem življeju res počneš, potem se  ne čudim odebeljeni pisavi na forumu.

So ti že dekleta prej povedala: če je na računalniku kaj napisano z verzalkami (velikim črkami) ali odebljeno (boldirano), pomeni, da kričišč. KRIČIŠ, čeprav tu v si dobro slišimo.

 

 

mamamia

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

22. jun 2013 16:56

Upam, da svoje naj naj najboljše še nisem pebrala. Je pa enat akih naj naj boljših zadnje čase, ki sem jih prebrala: Bojevnica. Pri tej knjigi mi je bilo edino žal to, da jo nisem jaz napisala.

Suzi

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

22. jun 2013 17:13

No ja:)...knjigo ,ki jo tako občuduješ ,še nisem brala..že naslov mi ni ne vem kaj ,tako da ,če mi slučajno v roke pride,bo prebrana...zaenkrat sem bolj za krimi,teorije zarote, triler,zgodovinske ljubezenske....najljubše knjige so mi od pisateljice Marije Jurič Zagorke..Čarovnica z Griča,Gordana...celo zbirko v vseh mojih letih sem prebrala 5x..sem pa dobila 17 knjig v hrvaščini in komaj čakam da začenem..to bo užitek brati :)

lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti