Slovensko znanje pometlo s konkurenco

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

28. mar 2013 23:34

drejcek je napisal/a:

Čestitke Drejčku, trije marsovčki ga že vabijo k sebi, kjer mu bodo omogočili preboj naprej - doma so na žalost tako ali tako vsi za luno ...



Drejček

Si mi vzel z jezika :) Sem hotela nekaj podobnega napisati.

 

 

Čestitke!!!

Atina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

29. mar 2013 3:39

Čestitke!

Mojca

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. mar 2013 5:09

Atina je napisal/a:

drejcek je napisal/a:

Čestitke Drejčku, trije marsovčki ga že vabijo k sebi, kjer mu bodo omogočili preboj naprej - doma so na žalost tako ali tako vsi za luno ...



Drejček

Si mi vzel z jezika :) Sem hotela nekaj podobnega napisati.

 

 

Čestitke!!!



Atina

 

Opa, čestitke še z našega konca.

 

Vanja

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

29. mar 2013 5:56

jernej je napisal/a:

Ja lepo je, če bližnji uspe in to tako, da se ti ni treba sramovati, ker bi komu kaj ukradel, si kaj nagrabil, kar ni njegovo, ni zrasel na hrbtih delavcev, ki jim ne bi plačal, ampak je uspel s poštenim delom in idejami, ki so mu omogočile ta pokal. In ni ne levi, ne desni, ampak gre naravnost naprej.


Jernej - administrator

 

To še daje smisel poštenim ljudem, ki imamo včasih občutek, da ravno zaradi svoje poštenosti ne pridemo nikamor...

JJ

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. mar 2013 6:27

Čestitke!

ežoj

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

29. mar 2013 6:34

Ežoj je še živ

JJ

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. mar 2013 10:02

JanisJoplin je napisal/a:

jernej je napisal/a:

Ja lepo je, če bližnji uspe in to tako, da se ti ni treba sramovati, ker bi komu kaj ukradel, si kaj nagrabil, kar ni njegovo, ni zrasel na hrbtih delavcev, ki jim ne bi plačal, ampak je uspel s poštenim delom in idejami, ki so mu omogočile ta pokal. In ni ne levi, ne desni, ampak gre naravnost naprej.


Jernej - administrator

 

To še daje smisel poštenim ljudem, ki imamo včasih občutek, da ravno zaradi svoje poštenosti ne pridemo nikamor...



JJ

in tudi pokaze, kako pomembno je razmisljanje s svojo glavo!

 

 Cestitke!!!!

 

"Stressed is desserts spelled backwards!"

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. mar 2013 12:19

Evo mene, za šoferja

Veselim se z vami!

 

 

P.s. V hecu je vedno nekaj resnice....

Živi s srcem, ne z glavo.

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

31. mar 2013 11:20

ČESTITAM. Tole mi pride naprej tako, kot tista zgodba s konopljo. Monopolistični giganti uničujejo vse pod sabo, če ne z njim prilagojenimi zakoni, pa dobesedno. Andreju in ekipi vso srečo!

lp

p.s. Jernej, sem te citirala na svoji strani http://zaspancki.si/index.php?option=com_content&   če ti ni prav mi javi.

http://zaspancki.si/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti