Domač pralni prašek

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

24. nov 2017 12:02

Še vedno ne vem: Ali je katera preizkusila "Odori, popolnoma naraven pralni prašek"?

rdkapica

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. nov 2017 15:05

Očitno vsaj od tistih, ki berejo, nihče.  Zakaj ne bi bila ti prva?  Poskusi in poročaj. 

Cila

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

24. nov 2017 16:03

Moja pokojna mama je hodila prat perilo v reko ki je bila blizu.Ponavadi zvečer,ker je delala deljeno, popodne in dopoldne, verjetno z milom,pa smo še vsi živi.Bili smo štirje otroci,takoda nevem,kaj je bolj prav.Jaz imam pralni stroj,ki ima program 95 stopinj in belo perilo dam zmeraj na ta program brez mehčalca samo alkoholni kis.

dvorana

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

24. nov 2017 16:15

Moja mama pa v potok.Vodovoda v hiši še ni bilo. Pa ne vodnjaka, smo hodili z vedri k sosedom po vodo. Ko smo imeli vodo smo imeli pralni stroj, ki je imel zraven posodo v katero se je nalila voda za pranje.

 

dari

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

24. nov 2017 18:53

Jaz ga še nisem, mi je pa zanimiv, tako, kot precej izdelkov Štartaj Slovenija. Meni je popolnoma razumljivo, da so izdelki precej dražji od ostalih. Gre za štart, trg je še majhen in gre za butično proizvodnjo. Sama sem dolga leta delala v firmi, ki je proizvajala lastno kozmetiko itd.... Kljub dobrim izdelkom, sorazmerno nizkim cenam je klonila pod multinacionalkami. Čim se je na tv pojavila reklama za nov izdelek je bil naslednji dan val kupcev samo za ta izdelek. Sploh starejše osebe, ki gledajo reklame...Moja tašča je kupovala samo najdražje oglaševane znamke...

Ariel se prodaja v mnogih državah, reklama pa se ista vrti povsod, sinhronizirana...

Sem vesela, da jih je podprl Spar in upam, da se jim uspe prebiti na večji trg.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti