Prostor za žur v ljubljani

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

12. feb 2013 7:50

nola je napisal/a:

Predvsem mi je bila v tej temi všeč reakcija manevem. Konec koncev sama najbolje pozna svojega fanta in svojo družbo, pravzaprav ni spraševala nič drugega kot to, če kdo ve za primeren lokal.

Pa se ni nič vsajala in jezila ob pokroviteljskih nasvetih. Nasprotno, celo razmislila je o njih in prijazno odgovorila nanje.

Way to go, manevem!

 nola

 

 za manevem!

pirnica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

12. feb 2013 9:41

nola je napisal/a:

Saj zato pa so in smo prijatelji, da se podpiramo in smo prizanesljivi drug do drugega tudi takrat, ko nismo ravno stoprocentni.



nola

 



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 12. 2013 09:42

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

12. feb 2013 14:29

"Na koncu koncev sem spraševala samo po prostoru, okoli plesa na drogu so pa mišljenja tako ali tako vedno deljena. Večina, ki ni videla treninga ali kakšnega art nastopa si to predstavlja čisto narobe, z erotičnim prizvokom."

manevem

 

No, to se ponavadi zgodi pri vsakem vprašanju. Nič hudega sluteče osebe nekaj vprašajo, deležne so pa raznoraznih modrovanj, le odgovora ne,   In nastane prav zanimivo branje.

 

 

marjja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

12. feb 2013 15:03

marjja je napisal/a:

"Na koncu koncev sem spraševala samo po prostoru, okoli plesa na drogu so pa mišljenja tako ali tako vedno deljena. Večina, ki ni videla treninga ali kakšnega art nastopa si to predstavlja čisto narobe, z erotičnim prizvokom."

manevem

 

No, to se ponavadi zgodi pri vsakem vprašanju. Nič hudega sluteče osebe nekaj vprašajo, deležne so pa raznoraznih modrovanj, le odgovora ne,   In nastane prav zanimivo branje.

 

 



marjja

 

Hja, marjja, trudimo se, trudimo se pač po svojih najboljših močeh.

zeta

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

12. feb 2013 15:52

Zelo se trudimo, res ..... po tistem vzorčnem opisu sanjskega lokala, kakšen bi naj bil, nam je pač fantazija podivjala v  smer. 

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

12. feb 2013 16:08

Hvalabogu, se vsaj kaj dogaja   , pa čeprav samo v  podivjani fantaziji.

Manevem, naj ti fajn uspe!!!  Upam, da boš poročala!!!

 

 

 

 

 

marjja

manevem  

član od: 9.11.2006

sporočila: 80

12. feb 2013 19:47

Hvala vsem za prijazne in spodbudne besede!

Zdaj bi rada rekla alea iacta est, ampak ker ni, bom sporočila, ko se bom odločila .

Hvala tudi tistim, ki ste mi dale misliti, zaradi vas bom zdaj trdno stala za svojo odločitvijo ;).

Za izpostavljanje, flirtanje in ostalo ne rabim štange, če bi že to želela početi. Večkrat me prijateljice vprašajo kako se mi zdi kakšna oblekica, če je izzivalna in vedno jim odgovorim: odvisno kako jo nosiš . Isto je s plesom (ob drogu ali brez njega). Kdor išče grde reči, slab namen, jih bo tudi našel in obratno ;)

In nola, čudovito si napisala, se popolnoma strinjam.

Ljudje včasih pozabimo zakaj smo na tem svetu: to je da si olajšamo življenje, si pomagamo in se razumemo, brez obsojanja.

 

 

Bodite v

manevem

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. feb 2013 20:26

Daj se ti, manevem, večkrat oglasi, mi je všeč tvoj stil komuniciranja, res!

mamamia

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

13. feb 2013 0:07

Bravo, manevem, razturaj, daj si duška! Nikoli in nikdar nisem obsojala ali kritizirala otrok/partnerjev/drugih sorodnikov, ki so slavljencu pripravili presenečenje v kakršnikoli obliki. Vem, koliko truda in premagovanja treme zahteva takšno dejanje, ampak cenim prizadevanja tistih, ki zberejo pogum in se odločijo, da bodo naredili veselje slavljencu na tak način.

Barbra

biba22  

član od: 1.1.2009

sporočila: 48

14. feb 2013 13:08

manevem je napisal/a:

Živjo!

Iščem prostor za žur, v Ljubljani, za praznovanje rojstnega dne, cca. 20 ljudi.
Zdaj se pa zaplete :D. Rada bi, da prostor ima drog za ples (štango), ker bi rada partnerja, ki praznuje, presenetila s kratkim nastopom.
Vsi štanga bari so predragi, sploh jih pa ni možno najeti za vikend (kakšna sobota ali petek).
Fajn je tudi, da se da točiti svojo pijačo, ker sem bolj na knap z denarjem.
Opcija (slabša) je tudi, da bar/klub nima štange, če lastnik dovoli, bi jo sama namontirala (nič se ne šraufa).

Any ideas?
Hvala vsem za pomoč!

 

P.S.


Našla sem idealen oglas na internetu, vendar je iz leta 2008 in mail ni več veljaven :(

Nekaj takega bi bilo idealno:

"V ljubljani ugodno oddam prostor za zaključene družbe do cca.30 ljudi.Prostor je opremljen:šank,manjše plesišče,separe z sedežno garnituro,ozvočenje,light show, štanga, garderoba, wc. Možnost prodaje vaše pijače.Klub je zaprtega tipa.Vstop je dovoljen samo povabljenim.Parkirni prostor je. Nahaja se v bližini kopališča Kodeljevo. "


A se komu sanja, kaj bi tole bilo, kje naj kontaktiram lastnika?

 

manevem

Osebno ne bi nikoli naredila kaj takega, ker nisem takšen tip ampak ideja mi je pa všeč. Vidim, da ti tukaj nekateri svetujejo, da ne bi bilo glih fajn, če bi to naredila. Jaz ti svetujem, da to narediš. 



biba22

Sporočilo je spremenil(a) biba22 dne 14. 2013 13:17

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti