Pomoč pri sedežni garnituri

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. jan 2013 15:30

Sedaj bodo v vsakem biroju, kjer delajo inerierje, veseli naročila. Je bolje vprašati njih,kot pa amaterske kuharje. Naj ti tisti, ki bo oblikoval mizo, v prihodnosti naredi še omare, da bo ena skupna nota - ker človek mora ob pogledu na tiste omare vzeti kaj proti bolečinam 

Tule je nabirka birojev za notranjo opremo http://www.google.si/webhp?hl=sl&tab=ww#hl=sl&

 

Vendelina jr.

adaro  

član od: 3.7.2013

sporočila: 16

3. jan 2014 17:09

Za lažjo odločitev boš najbolje naredil če se boš odpravil v kak salon ali pa povprašal na internetu kakšnega prodajalca (http://www.kopac.si/sedezne-garniture) recimo njih. Oni so tudi meni dobro svetovali pri nakupu sedežne garniture in izbrali tako da je "pasala" v prostor 

adaro

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

3. jan 2014 18:34

Vendelina jr. je napisal/a:

 ker človek mora ob pogledu na tiste omare vzeti kaj proti bolečinam 

 Vendelina jr.

Hvala,ker si me nasmejala do solz,kar ni bilo prvič.

(Iann-s tem ne mislim nič slabega o tebi,da nebo nesporazuma.)

andreja m

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. jan 2014 18:40

adaro, upam, da je Iann v enem letu že prišel do novih omaric al karkoli je že iskal

lp

cervus

mimikad  

član od: 20.12.2012

sporočila: 7

3. jan 2014 19:08

Nekateri tukaj sploh nimate občutka za sočloveka.

 

Ali ste mogoče pomislili, da si je kupil stanovanje, vzel še kakšen kredit in enostavno več denarja nima. Potem pa ga "vsi" morite kako je brez okusa. Večja verjetnost je, da je brez denarja in je pač sklepal kompromise na takšen ali drugačen način.

 

Saj meni so določene stvari tudi lepše kot jih imam sama, pa svoj avto bi tudi zamenjala, ampak če ne gre pač ne gre. Edino če mi katera kaj "primakne" da bom imela boljši okus za drage stvari.

 

 

mimikad

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. jan 2014 20:19

mimikad, si verjetno spregledala to, da je spraševal že nekaj časa nazaj. In če bi bil brez denarja, verjetno mizice takrat ne bi iskal. 

 

By the way, imam skoraj 15 let in pol star avto, ki ga ne zamenjam za nobene denarce. Ni treba, da je vse, kar je človeku všeč, drago kot žafran.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti