Enojni indukcijski kuhalnik

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

tema odprta - 28. nov 2012 21:19 | ogledi: 8.433 | odgovori: 9

Ali ima katera indukcijski kuhalnik iz Hoferja? Ali pa če kakšnega drugega lahko iz izkušenj priporočate? Pojma nimam, kaj kupiti, pa ga moram jutri imeti....

 

Hvala vsem in srečno

zoja2

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

28. nov 2012 21:27

Imam ga, iz H., kupila sem ga pred nekja leti in mi odlično služi, poleti ga imam zunaj in vkuhavam na njem. Zdaj so lepši in bolj izpopolnjeni kot je moj, bi rekla.



rimljanka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

28. nov 2012 21:35

gotovo je boljši kot sparov (sencor). Mama ga je kupila in z vsako mojo posodo, ki brezhibno sicer dela na indukciji javi error največ po 5 minutah, piska in ugasne. Ali se tako hitro pregreje ali pa je kaj druga narobe. no, saj zdaj smo ga nesli nazajj  :S http://www.sencor.si/indukcijski-kuhalnik/scp-3020

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. nov 2012 21:52

Imam tega iz Hoferja in zaenkrat dela brez napak, zelo sem zadovoljna. Sploh ker lahko kuham na terasi.

mamamia

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. nov 2012 22:45

Moj podpis pod rimljankine in mamamiine izkušnje.

lp

cervus

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

29. nov 2012 8:13

Res ste super punce, hvala, zdajle ga grem iskat v H.

 

Lep dan.

 

zoja2

Euphoria  

član od: 11.4.2011

sporočila: 56

29. nov 2012 11:40

Tudi jaz imam indukcijo iz Hoferja. Uporabljam vsakodnevno, zaenkrat v 2 letih še ni bilo težav.

lp


p.s. Gledam po katalogu, ali je sedaj kje v ponudbi pri Hoferju? Ne najdem. Mogoče bi kupila še eno.. :)

 


Euphoria

Sporočilo je spremenil(a) Euphoria dne 29.nov 2012 11:47

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. nov 2012 17:14

Jaz sem do sedaj kupila tri, od teh dva še brezhibno delujeta. Tisti prvi, ki je odpovedal, je verjetno zato, ker jih imam leto in dan zunaj pod milim nebom in ta ni bil niti pod streho. Pod soncem, dežjem in celo kakšno uro pod snegom je zdržal več kot tri leta. Znamke se pa ne spomnim. Sem šla pa še tisti dan kupit novega, ker se mi zdijo ti kuhalniki izjemno praktični.

Kakšne bistvene razlike med dragimi in poceni nisem opazila, eden je znamke Kenwood, ki je bil tako nekako v srednjem cenovnem rangu, predlani sem kupila enega prav poceni, znamke Beko pa tudi dela čisto v redu.

Mislim, da ni pomembno, katero znamko izbereš, premisli le o tem, ali rabiš takega z enojnim ali dvojnim kuhališčem. Če ga dobiš v kakšni akciji ali zelo poceni, ga kar takoj vzemi.

Meni povsem zadostuje enojni, saj ga uporabljam izključno zunaj, v glavnem kuham na njem jedi z močnim vonjem in take, ki zahtevajo dolgotrajno kuhanje, pa ne maram, da mi zasedajo prostor na štedilniku in poleti po nepotrebnem grejejo kuhinjo.

Enega sem pa kupila za kuhinjo prijatelja, kjer ni drugega kuhalnika in mi je zdaj zelo žal, da nisem vzela takega z dvemi kuhalnimi mesti.

 

 

nola

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. nov 2012 17:27

Hm, si videla kje poceni dvojnega? meni se vsi zdijo več kot dvakrat dražji od enojnih..

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. nov 2012 21:01

Po pravici povedano res nisem gledala, a so dvojni res tako dragi? No ja, potem pa sploh nisem toliko falila, ob priložnosti vzamem še enega, mene (saj ne boš verjela, ampak sem tudi jaz en tehnični tip) malo skrbijo varovalke, dva taka koharja pojesta 2000, pa pečica, pa še bolj ali manj skromno gretje oziroma hlajenje? In kje smo, že spet pri osnovnih vprašanjih slabo izobraženega in genetsko siromašnega materiala? Kar je grozno rečt in hudo mislit, ampak tako je, a ne?

 

 

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti