Rimske toplice

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. nov 2012 13:49

Lahko bi imeli spet kakšnega. Za tiste, ki smo se priključili kasneje. Lačni vsekakor ne bi bili, pa tudi oštarije ne bi najbrž iskali. Bi prinesli s seboj. Ali pa tam kaj skuhali. Samo še teh par zimskih dni mine, potem pa spet pomlad zelena. Začnimo razmišljati.

Ti Kamikaze se pa lepo imej in uživaj vsak trenutek.

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

22. nov 2012 14:45

Kamikaze, meni bi bila večerja deveta skrb, če bi se s svojim odpravila na tak vikend, kot nameravata zdaj vidva. In če si privoščiš dodatke, kot si si jih, pa kaj za vraga tako zapletaš z večerjo? Saj gre v takem vikendu tudi brez večerje. Ali pa kupi kako malenkost, pa si v sobi intimno večerjico naredita: siri, oreški, steklenica penine. Malo domišljije, pa bo šlo.

 

Mislim, jaz bi zvečer v sobi ostala, ne pa poceni večerje iskala.

 

Kakorkoli, lepo se imejta. Ni vse v hrani.

mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. nov 2012 14:45

Zajtrki so samopostrežni, sama jih nisem preizkusila, so pa zagotovo pestri.

Do tiste restavracije v Tremerjih pred Celjem je več kot 10 km in res nima smisla, da se vozita tja, če je pod Termami Aqua Roma, ki ima povsem dovolj veliko izbiro in zelo prijeten ambient, če že v samih termah ne najdeta ugodne variante.

O linžeriji boš presojala sama, kopalna sol in milo pa bosta vrhunska, pa ne glede na to, katero suito sta izbrala.

rimljanka

BarbaraGG  

član od: 7.12.2009

sporočila: 30

22. nov 2012 14:50

Joj, Kamikaze - na kulinaričnem forumu sprašuješ, kje se da dobiti večerjo pod 15 evri ... tc tc tc

In potem si drzneš dati še repliko na mnenje ... Uf ...

Nekaj nasvetov si že dobila, sama bi ti še predlagala, da se morda zapeljeta do Celja, tam se tudi kaj najde. Sicer je pa tudi vse ostalo zelo dobro in cenovno dostopno.

 

Pa prijeten romantičen vikend!

 

 

BarbaraGG

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

22. nov 2012 14:58

Če sta že v Celju, lahko "produžita" do Maribora.....tam je kar dosti restavracij....

lp

P.s. Lahko pa vzameta s seboj hladilno torbo in kak prigrizek v njej.... (uh, ja, saj vem, zdaj pa že pretiravam...)

cervus

jkd  

član od: 9.4.2007

sporočila: 144

22. nov 2012 15:02

Ne vem no, meni se 15 eur za kosilo/večerjo ne zdi tako veliko, pa sem tudi sama bolj pri "šparovnih". Če pomislim, koliko bi plačala za obrok v restavraciji, do katere se moram še pripeljati...... potem pa že raje ostanem v hotelu in po večerji šibam nazaj v whirlpool ;)

 

jkd

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. nov 2012 15:09

Za vožnjo do Celja in nazaj bosta zabiksala že samo bencina za eno večerjo. Saj bi se kaj našllo tudi v Varaždinu, pa verjetno še ceneje kot v Celju - a se bosta tja vozila šparat ali kaj?  Mislim, da so okvirji dogodka jasno postavljeni - noč v suiti na samem s partnerjem je neprecenljiva, medtem ko je 15 € za večerjo za enega preveč. Kar je čisto OK, da ne bo kdo narobe razumel - saj smo prav vsi bili enkrat na tem, kje so zdaj ti zlati časi! Torej se lotiš podviga takole, da vse investiraš v sobivanje tisti dan ali dva s partnerjem brez motečih dejavnikov in iztisneš iz tega čim več, na večerjo se pa lahko mirne vesti tudi požvižgaš, ker se jo da še kako kompenzirati s čim drugim (recimo s pretihotapljeno steklenico šampanjca iz Hoferja v sobi ob svečah). Mene še zdaj greje spomin na prečudovit vikend v dvoje v Lizboni pred n leti, Lizbone seveda nisem videla čisto nič, pa kaj, prava figa, vikend je bil nepozaben in vreden zadnjega dinarja (pardon, novega dinarja se je takrat reklo, in ne sprašuj, kaj sva jedla - pojma nimam, če sploh kaj, sva imela drugega dela dovolj, da sploh mislila nisva na hrano). 

Kamikazica, iskreno privoščim tudi tebi tak vikend. 

 

Sonja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. nov 2012 15:55

Kamikaze je napisal/a:

Zdravo,

 

1. Imava suite z zajtrkom, večerje pa nisva naročila ker je 1 15eur.

Zato me zanima, če je tam v okolici term kakšna vredu restavracija, pa da bi midva šla tja jest, oziroma na večerjo/kosilo.

 

Hvala za odgovore, Lp

 

Čakte punce, no. Samo zajtrk pa najbrž ne bo zadostoval za vse spremljajoče dejavnosti. Eni smo (bili) po njih pošteno lačni , zaljubljenost gor al dol .

Cila

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. nov 2012 15:58

Ah, Cila, saj gre samo za en vikend - bosta že spala in jedla, ko prideta domov!

Sonja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. nov 2012 17:59

Ah, limnol, kaj pa linžerija, si pozabila?

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti