Božična darila-domača

tema je zaklenjena

Lony247  

član od: 23.2.2012

sporočila: 38

tema odprta - 22. okt 2012 8:11 | ogledi: 9.969 | odgovori: 3

Živjo!

Vem, da je bilo že kar nekaj tem odprtih, ampak vseeno, potrebujem pomoč. Letos sem dobila idejo za domača darila za božič / novo leto. Spekla bi različne vrste piškotov, ki se obdržijo nekaj časa in jih po dva vsake vrste položila v majhno kovinsko škatlico (za piškote) ter lepo zavila. Zanima me predvsem, kje bi dobila dovolj majhne kovinske škatlice, da bi bilo za približno 10-15 piškotov? Ima kdo kakšen predlog, kje jih kupiti??

Lony247

kepa11  

član od: 20.9.2010

sporočila: 91

22. okt 2012 8:18

Jutro,

jaz sem lani eno kupila v Kiku in v njej podarila domače čokolatine. Spomnim se, da sicer ni bilo božičnih motivov, a mene to ni motilo.

Uspešno peko ti želim!

Lep dan vsem...

kepa11

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

22. okt 2012 9:03

Bon jour,
Zraven KIKE imaš tisto fino über poceni trgovino, kjer imaš vse od 1€ navzgor. 
Jaz sem tam kupil že 4 posode v zadnjem mesecu  in za njih dal nekaj goldinarjev. Izbira je ogroooooomna, motivi pa so od sličič različnega peciva, dekoracije, muffinov, do klasičnega simpatičnega božička z otrokoma nekje na mrzlem severu, nato pa ena rdeča z pikicami in ena modra z rudolfi. 
Velikosti so kar, mislim da, 4 in tista najmanjša je ravno pravršnja za tvoje potrebe. 
Cene pa, mislim da najmanjša je 0,75€ pa do, hmmm hmm, 2€ za največjo. 
Aluminijaste, lepo se zapirajo, nikakor ne drži malo dinarjev malo muzike. 
Kaj bi v neki UBER fancy trgovini za dom in kuhinjo kupoval kvazi neko znamko in za njo dal 10€, ce tukaj dobim za drobiž in mi odgovarja.
Tudi podstavke za torte, okraske, šalce, posode, pribor, kuhinjske pripomočke....vse za drobiž!
Jaz obožujem tisto. PA tudi v KIKU dobiš ogromno za malo denarja. 

Se pa nahaja ta trgovina pri Giga Sportu, v Melju da ne bo pomote.

Lep dan še naprej!

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti