Navigare necesse est 2012

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. okt 2012 15:33

On je večja, jaz sem boljša

O, ja, Hedonist, delim hrepenenje s teboj. Ko je Davor objavil sliko Malega Laga sem si mislila, dva člana tega foruma se v tem trenutku počutita povsem enako, malo solzic v očeh, pa velik nasmeh Je bilo tudi pri tebi tako, a ne?

Mojca

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

5. okt 2012 16:36

Ja povsem enako sploh, ker tukaj na Pasadurju preživljam najlepše trenutke v letu in to že zeloooo dolgo :)

hedonist

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

7. okt 2012 10:12

mamaF: Žal, prepozno sem tole videl. Z veseljem bi ga povabili na krov, spili kavico ali čaj in poklepetali. Domnevam, da gre za strokovnjaka in prepričan sem, da bi si ob njegovih razlagah močno razsvetlili obzorje o braškem kamnu, zgodovini, klesanju, umetnosti in še in še. Škoda, pa kdaj drugič; sem se namreč zagotovo vrnem!

@Ognjič: sem začel pisati odgovor na tisto o siljenju med kopalcev in posodi, pa bom raje vtaknil v bloh. Hvala za iztočnico.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

7. okt 2012 12:24

Davor, saj je tudi moj mož že doma, na Krasu :) Iz Pučišća so odrinili že v petek popoldan (njihovo enotedensko gostovanje pri kolegih iz kamnoseške šole se je žal zaključilo)- ne dvomim, pa, da bi tudi on z užitkom poklepetal z vašo posadko in da bi se mu sline cedile ob vaših zgodbah o vseh prejadranih miljah

Sicer pa - vsako leto prvi teden v oktobru so tam

 

Upam, da se tvoja posadka kaj kmalu spet odločila za nove poti, da bomo tudi mi preko ekrana spet deležni vonja po morju in kričanja galebov ...

 

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti