Moja kuhinja/sanjska kuhinja

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

20. nov 2013 18:35

Jaz imam bele omarice ,visok sijaj v dnevni,lahko rečem nobenih odtisov se ne pozna,še prah se ne vidi :)..če pa že ,samo malo popršim z tekočino za okna čistit in se spet vse sveti...zato sem se odločila tudi za kuhinjo ,visoki sijaj..

lp goga

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

21. nov 2013 12:36

Midva sva naročila temno rdečo... bomo videli. Meni je bela preveč "sterilna".

Saša

Oreo  

član od: 27.11.2011

sporočila: 111

21. nov 2013 19:41

Mislim, da če je visok sijaj se prstni odtisi ne vidijo tako zlahka. Kolikor sem preizkušala po raznih salonih in pri znancih, to drži. Na mat lak se prej prime in tam tudi raje ostane. Na gladki površini pa zlahka obrišeš.
Bolj kot visok sijaj me glede bele kuhinje zanima, a se je je kdo že naveličal? Bele so meni zelo lepe, ampak delujejo hladno. A je koga to po določenem času začelo motit?

Oreo

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. nov 2013 20:18

Mene motijo vse druge barve kot bela po osmih letih.

Commis débarrasseur

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. nov 2013 21:09

Meni bela barva deluje hladno, tudi nisem ljubitelj visokega sijaja. Meni je blizu toplina lesa. 

mamamia

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

22. nov 2013 9:16

a ni zanimivo, kako smo si različni! :D

 

sama imam (veliko, odprto) kuhinjo,ki ima bele steklene fronte z kromanimi roči, snežno belim pultom, svetlobne police, na steni so steklene ploščice, nobenih gospodinjskih aparatov ali česa podobnega ni nikjer videt, tako da zgleda sterilna in hladna, ampak je ne zamenjam za nič na svetu. :D Tudi prejšnja kuhinja je bila bela in podobno hladna, ampak tega se nikoli ne naveličam. če bi zbrala kakšno drugo barvo, bi se je naveličala čez leta,bele pa nikoli, sploh sijaja :D 

Mamka Bršljanka

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

22. nov 2013 9:47

Se strinjam. Poznam kup ljudi ki mečejo kuhinje ven samo zaradi barve, ki so se je naveličali.

testeninca

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

22. nov 2013 9:58

Moja kuhinja je kombinacija češnja-vanilija in všeč mi je tako, kot prvi dan, ko smo se odločili za nakup.

In tudi jaz sem ena izmed tistih, ki jim ni všeč sterilni videz bivalnih prostorov - sicer pa itak vsak po svoje.

rrr

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

22. nov 2013 10:11

Jaz ima belo visoki sijaj, v kombinaciji s črno (hladilnik, plošča, pečica, stela v zgornji omaricah), belo visok sijaj dnevno. Jaz se nisem naveličala ničesar pa čisti se super. Na črni se veliko bolj vidi vse.

Bela je nekako večna.

Po pri meni mora biti vse pospravljeno v omaricah. Sedaj je samo blender našel prostor na pultu (črn :)), ker ga resnično vsak dan rabimo (dokler se ne naveličamo - nov je).

Marsikdo bi rekel sterilno ampak za mene ravnopravšnje

testeninca

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

24. nov 2013 11:50

midva sva se dolgo nagibala k beli, ki je vlekla na svetlo modro, cisto na koncu sva se odlocila za temno rdeco, ker bi bila sicer beli-modra v kombinaciji z jeklom ostalih delov kuhinje prehladna. Sva pa nosila s sabo v trgovino descico parketa in keramicno ploscico, ter primerjala. 

 

Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti