Youtube kuharji

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

25. jun 2012 21:40

Viva Meier 

Iron chef America (2 profesionalna kuharja tekmujeta med seboj, določi se obvezna-občasno bizarna sestavina) 

Sweet Genious (profesionalni slaščičarji se pomerijo v 3 izzivih, pri vsakem izzivu imajo 2 sestavini, ki sta nujni in še inspiracijo za sladico)

Unique sweets (super oddaja o pekarnah in njihovih super dobrih in lepih izdelkih)

Bizzare foods (potujoči gurman, ki preizkuša vse živo od črvov, kač ipd. najbolj zanimivo pa je dejstvo, da človek, ki si upa poiskusiti vse ne mara orehov)

Worst cooks in America (super smešna oddaja, človek ne more verjeti, kaj lahko profesionalni kuharji naredijo z ljudmi, kateri na začetku včasih tudi tega ne vedo kaj je čebula),

Good eats (ta ti razloži vse kako se kuha, zakaj se tako kuha ipd.)

Next food network star ("navadni smrtniki" se borijo za pogodbo z Food networkom)

Te so moje najbljubše. In ja vse te oddaje se najde na youtube, samo napiši ime oddaje in part 1 pa ti bo veliko zadetkov pokazalo. 

 

Pa lep večer še naprej.

Če pa ni nujno, da te oddaje gledaš na youtube mi pa pošlji ZS, da ti dam povezavo na eno krasno stran kjer lahko gledaš vse te oddaje in še več, brezplačno na internetu.

 

Sporočilo je spremenil(a) tamalaursa dne 25. 2012 21:42

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

26. jun 2012 8:27

Tamalaursa, jaz bi tudi bila zainteresirana za ta link!!!!

 

Drugace pa jaz zelo rada gledam Master Chef (francoska verzija), zelo mi je bil dober tudi Junior Master Chef, ko so v oddajo povabili otroke od 8-14 let ... nisi moral verjet kaj so ti "mali" kuhali. Po moje, da vecina "velikih" ne zna niti 1/4 tako kuhat kot uni otroci.

urska

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

26. jun 2012 8:47

zanimivo, jaz pa rad gledam: robjnixon, nicko's bakery, aussie griller, aussie cooker, bakingwithaussie,cookingwithaussie,simpleeasycooking,simplecookingchanell,foodwishes,

gregskitchen,titlinihaan,crumbboss,allrecipes,joyofbaking,onepotchef,cookingwithkarma,yoyomax12...

še jih je pa se mi jih ne da naštevat :P

mali kuhar

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

26. jun 2012 8:59

Mislim, da vse, ki jih omenjaš tudi jaz gledam. 

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

26. jun 2012 9:00

Mali kuhar, prilepi kaj povezav zraven (za tiste prelene, ki ne sprasujemo in niti ne iscemo sami ).

Tamalaursa, thx za link. A mislis, da bi bilo hudo narobe, ce bi ga tukaj prilepili, se za druge? Morda bi se le prej vprasalo Jerneja ali pa kaksnega drugega moderatorja, ce je to dovoljeno.



urska

Sporočilo je spremenil(a) ursus_le dne 26. 2012 09:03

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

26. jun 2012 11:31

Bom vprašala Jerneja :) ker stran je res super :). 

Evo sem vprašala Jerneja in je rekel, da bolje, da ga ne prilepim. Tako, da je kar pošljite ZS če ga rabite.



Sporočilo je spremenil(a) tamalaursa dne 26. 2012 13:18

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

27. jun 2012 17:25

res zanimivo :)

mali kuhar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti