Hokej

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

tema odprta - 13. jun 2012 9:25 | ogledi: 7.922 | odgovori: 28

Prosim za razsvetlitev glede trenutno aktualnih dogodkov:

V teh časih se pogosto sliši, da bo "Kopitar prinesel domov pokal". Sedaj me pa zanima, ali se dobi pokal v trajno last, ali samo za eno leto? Kaj se dobi v trajno lastništvo? Zakaj ga bo prinesel domov ravno Kopitar? Kaj pa ostalih 24 igralcev – kaj pa oni dobijo? ... hm, koliko pa denarja dobijo (pa ne od svojega kluba)?

 

rdkapica

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

13. jun 2012 9:34

Kolikor jaz vem, ne pomeni da bo 'domov prinesel pokal' fizično prinesti tisto reč domov. Dobiti pokal pomeni zmagati, pojem torej. Predmet je le neke vrste simbol. Lahko da se motim 

Sicer pa še tu, BRAVO KOPITAR!!!!!   Takih ljudi pri nas resnično manjka...

OlivaB

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

13. jun 2012 9:45

Kar sem pa jaz razumela,bo prinesel avgusta za par dni pokal v Slovenijo...vsak igralec ,oziroma zmagovalec Stanleyjevega pokala dobi pokal za par dni v roke..in baje naj bi ga bo Anže prinesel v Slovenijo.

Bravo Kopitar...

Vrtejbenka

Mygrace

sporočila: 6506

13. jun 2012 9:46

Pokal bo prinesel domov fizično, vsak igralec ga lahko ima za nekaj časa

 

Mygrace

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. jun 2012 9:52

rdkapica je napisal/a:

Prosim za razsvetlitev glede trenutno aktualnih dogodkov:

... hm, koliko pa denarja dobijo (pa ne od svojega kluba)?

 

 

rdkapica

Dobijo plačo in zaslužek po sponzorskih pogodbah. Kakšne pogodbe imajo vedo oni, njihovi menedžerji in vodstvo kluba. Drugim tega ni treba vedeti.

Vendelina jr.

SINDY  

član od: 12.9.2008

sporočila: 79

13. jun 2012 9:52

Kopija Stanlyjevega pokala "potuje"po svetu. In glede na to je Anže s svojimi Kralji osvojil pokal, bo na ogled tudi v Sloveniji. Pravijo da predvidoma v avgustu.

Anže Kopitar je odličen športnik in krasna oseba, ki je lahko za vzgled vsem kvazi zvezdnikom v Sloveniji in v tujini.

Bravo Anže zaslužli ste ga!

SINDY

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

13. jun 2012 9:52

Ja za nekaj dni (+/-) ja, sam v trajno last ga pa ne bo dobil domov.

OlivaB

roža  

član od: 25.5.2005

sporočila: 341

13. jun 2012 11:41

Ekipa dobi pokal za eno leto (ko ga prevzamejo naslednji zmagovalci). Vsako leto imena igralcev zmagovalnega moštva vgravirajo v pokal. Kopitar naj bi, kot že rečeno, pokal dobil avgusta (baje za 48 ur). Poleg Slovenije bo pokal "obiskal" še Rusijo, Kanado in ZDA.

Igralci zmagovalnega moštva prejmejo v trajno last tudi prstane. Denarne nagrade dobijo v skladu z individualnimi pogodbami (morebitni bonusi za zmage).

 

roža

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

13. jun 2012 12:09

SINDY je napisal/a:

......Anže Kopitar je odličen športnik in krasna oseba, ki je lahko za vzgled vsem kvazi zvezdnikom v Sloveniji in v tujini.

Bravo Anže zaslužli ste ga!

SINDY

Se popolnoma strinjam! Končno (vsaj) eden dokaz, da se tudi z delom in trudom daleč pride.

In mu (jim -celi ekipi) čestitam tudi jaz.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. jun 2012 13:00

Po javno objavljenih podatkih je Kopitar doslej zaslužil okoli 48 milijonov dolarjev (nekateri zaslužki najboljših športnikov, tudi košarkarjev in tenisačev, so itak znani javnosti, ne pa seveda vsi, sploh podrobnosti posameznih pogodb s sponzorji so tajne). Toliko v vednost, kolikšno ceno ima ta naš športnik tam čez lužo in kolikšno ceno ima tam hokej oziroma zvezdniki posameznih moštev. Sponzorji že vedo, v koga vlagati denar.

Jaz mu privoščim vsak dolar, ki ga je doslej dobil in mu želim, da bi jih dobil še veliko. Je vsaj pošteno plačan za dobro opravljeno delo.

 

mamamia

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

13. jun 2012 13:32

Vendelina jr. je napisal/a:

Dobijo plačo in zaslužek po sponzorskih pogodbah. Kakšne pogodbe imajo vedo oni, njihovi menedžerji in vodstvo kluba. Drugim tega ni treba vedeti.


Vendelina jr.

 

Ne sprašujem po plači Kopitarja oz. koliko denarja je dobil od kluba, sponzorjev ...

Zanima me, ali je Stanleyjev pokal predvsem (samo) "slava in čast" ali ima DIREKTNI finančni vpliv.

rdkapica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti