Hokej

alberto  

član od: 16.6.2008

sporočila: 29

13. jun 2012 13:53

Sigurno je slava in čast velikega pomena. Kakšne bonuse za osvojitev pokala imajo v individualnih pogodbah pa mi ne vemo (kot je že nekdo razložil). Verjetno pa se mu bo tudi ˝dvignila cena˝ za prihodnje sezone.

 

alberto

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. jun 2012 15:49

Tisti, ki ima tak pokal enkrat v rokah, živi od te slave na veke vekomaj ... Tako cena ima ta pokal v USA, drugje po svetu se pa večini o tem niti ne sanja kaj dosti (koga od vas bi pa ta pokal zanimal ali bi sploh vedel zanj, če ne bi bilo Anžeta Kopitarja?). Izvzeti so seveda tisti, ki šport spremljajo.

 

mamamia

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

13. jun 2012 16:35

Igralci dobijo repliko pokala da ga lahko prinese domov, saj odkar so original pokal gasili ker ga je neki ekipi uspelo zažgati, od tega da so ga vrgli v motrealu v zamrznjen kanal, pozabili ob cesti ipd ... so ga morali že velikokrat popravljati. Pa najbrž bo tudi cup keeper prišel zraven, liga ima namreč osebo ki skrbi za pokal med letom. Kopitar ima še pogodbo do 2015/2016, takrat postane RFA (klub ima prvi pravico se pogajati o pogodbi). Kar se pa bonusov tiče imajo najbrž napisano v pogodbi, saj se vsi ti bonusi katere imajo igralci štejejo v klubski salary cap, kar pomeni da čez ta znesek ne smejo in ne morejo iti. Chicago blackhawksom se je že zgodilo da so mogli naslednje leto ko so osvojili pokal razprodati malodane pol ekipe.

Ebonlass

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. jun 2012 16:54

sem mislila, da so ga letos Slovenci dobili. Cel pokal, ne da je samo en član zmagovalne ekipe Slovenec. Zdaj veste, koliko se pri nas ukvarjamo z gledanjem športa po TV-ju in drugih medijih.  

Vanja

Mygrace

sporočila: 6506

13. jun 2012 17:10

Jst se bolj s Kopitarjem ukvarjam. Ker me spravlja v eno neizmerno zadovoljstvo. Že to...

 

Ne, ne....bom kr tkole: Mersi, hvala ker si 

Tudi zato, ker je eden tistih Slovencev, ki še znajo igrati ekipno.

 

                                                       

Mygrace

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. jun 2012 0:28

Tudi jaz hokeja sicer sploh ne spremljam, ampak tale "Anže s Hrušce" je pa še mene pritegnil, da sem z nestrpnostjo pričakovala finalni razplet. In seveda sem navdušena, kaj pa drugega.

 

Me pa zanima, če katera od hokejskih navdušenk morda ve, zakaj so imeli vsi fantje v moštvu LA Kingsov brade in brke? Je šlo morda za kakšno stavo ali pač tak fantovski hec? Meni je bilo prav simpatično, ko so ob sodnikovem zadnjem žvižgu odvrgli čelade in sem zagledala vse te zaraščene obraze, na drugi strani pa "babyface" nasprotnike

Mojca

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

14. jun 2012 2:01

Brade in brke si obrijejo na začetku sezone, naslednjič si jo šele ko izpadejo. Torej dlje kot pridejo v tekmovanju, bolj kosmati so.

Me veseli, da nas je vedno več navdušenk nad hokejem. Hokeisti so pravi desci, fuzbal je za metroseksualce (oz po mnenju mojega dragega, za pusije) 

OlivaB

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

14. jun 2012 2:03

mamamia je napisal/a:

Tisti, ki ima tak pokal enkrat v rokah, živi od te slave na veke vekomaj ... Tako cena ima ta pokal v USA, drugje po svetu se pa večini o tem niti ne sanja kaj dosti (koga od vas bi pa ta pokal zanimal ali bi sploh vedel zanj, če ne bi bilo Anžeta Kopitarja?). Izvzeti so seveda tisti, ki šport spremljajo.

 



mamamia

Marsikateremu stopi v glavo ja. Ne pa vsem. Recimo veslača Čop&Špik? Strelec Debevc? itd...

OlivaB

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. jun 2012 10:45

Meni je hokej ljubši kot nogomet. Dobro se spomnim svetovnega prvenstva v Ljubljani, v Hali Tivoli. Jaz imam v spominu leto 1965, google pa pravi 1966. No, kakorkoli, takrat je bilo noro navdušenje, gledali smo tekmo za tekmo, znala sem vsa pravila, skratka, super. Zato sem zdaj tudi malo spremljala oba Kopitarja in sem vesela zmage, saj sta ime Slovenije približala tako ZDA kot ostalemu svetu. Športniki so naši največji ambasadorji.

 

naor

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. jun 2012 15:18

Hvala, OlivaB

No, zdaj vem pa eno več Hokeja sicer ne spremljam, je tako hiter, da se sploh ne znajdem ... ampak da so hokejisti pravi fantje, se pa strinjam. V osnovnošolskih časih smo s prijateljicami dostikrat ostale ob drsališču, ko so imeli malo starejši fantje trening (je bilo toliko simpatij na kupu, da tega nisi smel zamudit)

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti