Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

25. maj 2012 14:59

Evo, vse si naštela, samo tistega, zaradi česar je tema odprta, ne. Torej...

rrr

BarbaraGG  

član od: 7.12.2009

sporočila: 30

25. maj 2012 15:01

ZAČETNICA je napisal/a:

 

Pedigree, Chappy hrana - naš Paris je začel izgubljati dlako - to pomeni na kvadratnem decimetru NIČ dlake - zamašene žleze, je Hoferjeva pasja hrana neprimerno boljša (za tiste, ki imamo domače nerodovniške pse).

 


Začetnica

 

Malce off-topic - ne vem zakaj bi se morala prehrana psa razlikovat glede na to ali so psi domači (kar koli že to pomeni) ali pa rodovniški. A se naj ne bi razlikovala samo po vsebnosti hranil glede na pasmo, starost in aktivnost?

 

 

BarbaraGG

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

25. maj 2012 15:29

BarbaraG6( a si ti med tistimi, ki upravljajo planetom ), Kako ne razumeš. Uni, navadni cucki " seoske đukele " kot bi nekje rekli morajo dobit kvalitetno hrano, oni, rasni, so že čist degenerirani zaradi sparitve v sorodstvu in imajo modro kri in morajo jest ta umetni drek............

eh, rrr, kaj se pa ti greš, saj veš, da mi querida amiga včasih brcne v temo, mi pa se delamo, da nismo videli

glede teme: prav vam je, ker kupujete blagovne znamke in nasedate reklamam ( z vsem tistim se strinjam, ki se izogibajo reklamiranim izdelkom in blagovnim znamkam ). Jaz osebno poskušam kupovat čim manj predelano hrano: ne kupujem nobenih klobas, ničemur ne zaupam, sam nepredelano meso.............., ne pozabite, sedaj imamo kapitalizem, lopovski sistem.............. uf, to je iz ene druge teme

 

ežoj

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. maj 2012 15:38

Dragička, s tem se pa strinjam. Najraje grem sama, pa kaj ko tako rad nakupuje hrano.

 

naor

BarbaraGG  

član od: 7.12.2009

sporočila: 30

25. maj 2012 15:53

Ežoj - jz sm pa vedno misla, da lahko tisti "dvoriščni" psi preživijo ob ostankih, ki varčnim lastnikom ostanejo od kosila ... Saj vem, kako je to - imam doma enega rasnega degeneriranca, ki mu moram kupovat tisto čudno suho umetno hrano. Imam pa mal na sumu vzreditelja, da nam je dal ponarejen rodovnik, ker to naše xxl-ščene tud navadno hrano z apetitom pohamsa ...

Le kam gre ta svet (če bi našla, kje je hudiček, bi ga zdaj tukaj vstavila) ;)

 

 

BarbaraGG

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

25. maj 2012 15:56

Barbika naš je zlati prinašalec. Za njegovo prehrano je precej dobro poskrbljeno. Je pa res, da ne kupujemo hrane z imenom, torej 70evrov za žakl, kar pa nekdo, ki je dal za rodovniškega psa čez 2000evrov bo kupil... Če me razumeš kaj sem misla povedat. Začetnica

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

25. maj 2012 15:59

Barbara, če pustimo cucke, đukele in ščeneta: ko pišeš odgovor, desno zgoraj v isti vrsti kot je natpis je en rumen lopar s črko S, če ga pritisneš, ti se odprejo  " vsi hudički kulinarike ".

ežoj

BarbaraGG  

član od: 7.12.2009

sporočila: 30

25. maj 2012 16:08

Gracias

BarbaraGG

zvezda01  

član od: 9.8.2008

sporočila: 254

28. maj 2012 15:23

Se strinjam z bannanno glede tunine rio mare. Sem kupila zadnjič Eva premium v olivnem olju - bistveno boljše. Res so bili veliki kosi tuna.

zvezda01

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. maj 2012 20:34

Meni se zdi koristna tema.

Ko sem pred veliko lepi poslušala psihologijo, sem se spomnila, da je bilo rečeno: " Če vam gre izdelek, ki ga reklamirajo, na živce, potem so z reklamo dosegli učinek !"

Da mi katera reklama ne gre na živce, ni res,jih pa malo gledam.

Ta tema se mi zdi koristna, da mi ni treba vsega poskstit. Pa še vedno kaj preverim,

Danes je prijateljica našega pajkeva delala domačo nalogo: izdelaj svoj jogurt, mu daj ime in opiši sestavine.

Da se je proizvajalec ušunjal v eno šolo, danes sem videla, da je pisalo, kulturna šola, je bil pa presežek.

Pa sem žleht odprla hladilnik, in smo gledali izbor jogurtov. Punci sta navalili ravno na tiste, ki niso bili  reklamnem bloku.

Zmešali, velila opisala, mala narisala, smo iz konkurenčnega navadnega jogurta, plus vložene jagode ( ker smo sveže vmes pojedle), plus oma bom ( beri sadni žele) plust stepena smetana konkurenčne mlekarne. Nikoli ne bodo vedli, čigave sestavine smo uporabile, razen če zmagamo.

PS Odličen jougurt Maxim, griotte. Me briga, od katerih je.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti