Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

18. jul 2012 10:08

Aja, pa še to. Tudi meni je stevia zanič. Potegne na grenkast okus, kot da je strup. Mene spominja, kot d abi si dajala notri arzenik, čeprav ne morem vedet kako je to. Sam me spominja na tiste filme, ko so se zastrupljali :D Kavo itak že deset let pijem grenko, z mlekom, ki ima itak laktozo. Tistih malokrat, ko rabim sladkor, pa dam notri natreen, ne glede na škodljivost... Kaj pa vsa maščoba, ki jo pojemo in izdelki iz bele moke.

Glede salam - edina piščančja prsa v ovoju, ki štejejo,s o od Perutnine Ptuj. Vse ostalo, vsaj glede na tabelo, vsebuje še neke druge primesi, ker je notri dosti OH, mogoče ravno kak gluten...
Meso pa nima OH, tako d asklepam, da v Perutnini Ptuj ne dajo not nič takega.

xxs

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. jul 2012 10:37

očitno je odvisno katero stevijo imaš. jaz imam od firme govindas, zelo čisto in brez primesi in je super. meni ima okus kot vsa umetna sladila..

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

18. jul 2012 19:10

jaz uporabljam isto stevio kot bannanna in nimam nobenih problemov z okusom

mali kuhar

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

7. avg 2012 17:10

vsi tartufovi izdelki firme Zigante. Krneki ...

Mamka Bršljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti