Ali katera ima tega robotka? Predvsem me zanima, iz največ kolikšne količine moke lahko z njim zamesite testo, da še ne "stoka"? A bi šlo npr. iz 2 kg moke?
Lp, Zoja
zoja2
Temo je spremenil(a) zoja2 dne 15. maj 2012 21:49
Ali katera ima tega robotka? Predvsem me zanima, iz največ kolikšne količine moke lahko z njim zamesite testo, da še ne "stoka"? A bi šlo npr. iz 2 kg moke?
Lp, Zoja
zoja2
Temo je spremenil(a) zoja2 dne 15. maj 2012 21:49
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.