Komentarji

tema je zaklenjena

kuhinja.slo  

član od: 26.6.2010

sporočila: 108

tema odprta - 25. apr 2012 18:21 | ogledi: 5.884 | odgovori: 5

Pozdravljeni !

Nekaj me zanima . Ko prebiram komentarje opažam , da nekateri kar tekmujejo , kdo bo koga bolj kritiziral in kdo bo pametnejši . Zakaj moramo takoj kritizirat , kadar ni kaj po našem okusu ? Zakaj je ogromno komentarjev neke vrste kritiziranje in pametovanje ? Poglejte malo komentarje na Coolinariki ! Niti podobni niso našim , ogromno je pohval in čestitk , ne pa tako kot pri nas . Lep pozdrav vsem

kuhinja.slo

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

25. apr 2012 19:58

Saj veš, faušija je slovenski šport, ne hrvaški...

čoko

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

25. apr 2012 20:07

No, to sem tudi sama opazila/prebrala kakorkoli. Ampak ne mečimo vseh v isti koš 98% komentarjev je ok, se pa najde tu in tam kakšna perla, ki čisto vsako stvar kritizira, že sam/sama ni zadovoljna v življenu. Drugače je pa Kulinarika top in the best in res lahko samo pohvalim, veliko in še več uporabnega na kupu. Tudi negativni komentarji so včasih zelo dobrodošli, predvsem pri receptih je bolje slišat grajo, kot pa, da sam nekaj packaš pa ti ne rata.

Lila Roza

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. apr 2012 20:16

ČOKO: LAJKAM tisočkrat!!!!!

 

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

25. apr 2012 20:41

Nadaljujte v odprti temi enake vsebine, prosim.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti