Non stop piškoti

tema je zaklenjena

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

12. apr 2012 20:28

mamamia je napisal/a:

Pravnica 2 je napisal/a:

Ajajaj- tema A se je že na začetku spremenila v temo B. Veselje je brati vaše komentarje, res. Zraven pa se nasmiham, kako si nekateri izmed vas ženejo k srcu. V bistvu ste iz muhe narredili slona vi in res skrenili s tematike.

Ja, priznam, da v kuhinji nisem mojster, ker ne kuham, rada pa pečem in to zelo. Ne ocenjujte pa prosim moje karierne poti, še preden jo poznate- tu se pa ne pustim, je bilo preveč truda vloženega.



Pravnica 2

 

hehe, preveč ravnikov ali pravnic, mladih in perspektivnih, ki so popacali vso modrost tega sveta, poznam. Dekle, ti samo hrabro dalje, samo ne zviška gledat na tiste, ki so nekaj skozi dali, bo šlo? Nihče tu ti nič slabega noče, ok?

 



mamamia

Ha, tudi tale lapsus ni od muh.....

peter

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

12. apr 2012 20:32

Ej mamamia,

kaj je to nkz? Za to penino sem pa takoj. 

SIcer se je že zaradi pičkotov in proxime vse tole splačalo brati.

Pravnica2, ti pa dobrodošla med nami. Ko bodo tvoji posti malo manj pravniško kriptični in jih bomo tudi tanavadni lahko razumeli, bomo pa tudi mi rekli kako pametno. 

Sonja

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

12. apr 2012 20:33

Jaz po novem cele dneve samo sveže izstisnjene zelenjavne in sadne sokove pijem. Pa kake alge in trave si vmes vmešam. Življenje samo iz tega pa si res ne znam predstavljat. Pa niti iz samo ene vrste hrane ne, s takšnim načinom si človek zdravje slej kot prej uniči.

yulchi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. apr 2012 21:16

yulchi je napisal/a:

Jaz po novem cele dneve samo sveže izstisnjene zelenjavne in sadne sokove pijem. Pa kake alge in trave si vmes vmešam. Življenje samo iz tega pa si res ne znam predstavljat. Pa niti iz samo ene vrste hrane ne, s takšnim načinom si človek zdravje slej kot prej uniči.



yulchi

 

Ljubi jezus, yulchi, da ti to presno ne bi škodilo? Pa alge in trave? Sredi Prekmurja?  Joooj ....

mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. apr 2012 21:25

Mene bi pobralo od samega sladkiša. Pa mam rada sladkarije, ma malo taprave hrane pa rabim.  Pa trenutno se valjam od smeha Proximi in odličnim lapsusom

saša

Pravnica 2  

član od: 11.4.2012

sporočila: 41

12. apr 2012 23:44

Šampanjček z jagodami- če priložnost nanese, seveda. Se bom zelo potrudila, da dobim od moje babi, ki je bila slaščičarka,kak dobernov recept. Prav? Potem si bomo pa segli v roke.

 

Saj nisem zlobna, pravzaprav zelo prijetna oseba, vsaj upam. In Peter, nič ne pogrešam tople hrane. Bi pa pogrešala skodelo vročega, zares vročega mleka.

 

Pravnica 2

silvija65  

član od: 30.1.2011

sporočila: 50

13. apr 2012 0:43

Uživaj v svoji hrani, pa naj te ne skrbi, kar drugi pravijo. Živiš samo enkrat.

silvija65

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. apr 2012 5:58

Naj mi bo oproščeno: od pravnice bi pričakovala totalno nedvoumljivo vprašanje, v stilu: you will tell the truth, the whole truth and nothing but the truth. Tisto o bogu je, kar se mene tiče, lahko izpuščeno.

Ampak vaši lapsusi so me nasmejali.

 

Vanja

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

13. apr 2012 6:32

Pecivooooo nom nom nom zraven pa pol litra domačega hladnega mleka....
Seveda pa tudi zelenjava iz domače vrta v kombinaciji z mozarello ali pa sirom v slanici ne sme manjkati! nom nom nooooooooom :D

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

13. apr 2012 8:38

MBrando,

podobne predstave o super zajtrku imava! Jaz stisnem pol litra mleka iz mlekomata in jabolko nameto peciva. Saj ne, da ga ne maram, ampak kaj čemo, leta so naredila svoje, lenoba pa tudi. Pecivo torej za vikend, pičkote za Božič, kariero pa naj dela tisti, ki jo potrebuje.

Pravnica2, za božjo voljo, kdo pa govori o zlobi????? Saj ne rečem, malo je včasih že pljuskne tu in tam, ampak nič zares. Si pač padla v kulinarični zos, zapomnimo si vse, zamerimo pa nič. 

Pa lep dan imejte vsi!

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti